Babamın bana küçükken aldığı oyuncak?

Babamı 4 sene önce kanserden kaybettim abimin kızı vardı yeni doğmuştu o zamanlar babam hastayke hep ben onu gezdirmek oynamak oyuncak almak istemez miyim ama elimden gelmiyor diye üzülürdü babamı kaybettikten sonra bana küçükken aldığı bir çıngıraklı balonu ona verdim söyledim annesine babamdan hatıra diye sonra patlattı falan gidip gelirken evine görüyordum şimdi hiç ortada yok ve ben verdiğim için çok pişmanım çünkü hiç dededen bahseden anlatan yok yenge tarafından abimde işi gereği 2 yıldır hafta içi şehir dışında oluyor geri istesem ayıp olur mu?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış anlaşılabilir baban eminim Şu an senin neler hissettiğini biliyordur sen o sevgiyi yüreğinde hissediyorsan onunda içi rahattır sen meraketme.

1|0
    0|0
    • Çok üzülüyorum hiç görmedim attıysa diye

• Söyledim verirken babam aldı bunu bana diye

• yengenin uyuzluğu o zaman bence söyle iste geri

En İyi Kız Görüşü

• Hayır olmaz geri iste

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Olur tabi ama şöyle bir şey yapabilirsin yengende aynı ortamdayken yeğeninden o oyuncağı getirmesini isteyebilirisn getirdiğinde de anlatırsın o oyuncağın değerli olduğunu anlatırsın yeğenine yengende duysun özellikel hani kızım san söylüyorum gelinim sen anla misali dedenden kalma bir hatıra manevi değeri çok büyük dersin yeğenine sende çok değerlisin onun için bunu sana verdim dersin buna iyi bak dersin falan :)

0|0
    0|0
    • Ya attıysa yengem yeğenim patlamıştı çünkü ve ortada hiç görmedim

• o zaman atılmıştır muhtemelen sende yine istersin atılde derse sende yeğenine değilde yengene sitem edersin biraz babamdan kalan bişeydi çoçuk bilmiyor sen niye attın ki gibi bişey konuyu kapatırsın yani yapabileceğin başka bişey yok

• vermemeliydin, babandan sana hatıra kalmış neticede.

1|0
    0|0
  • Baban için üzüldüm

0|0
    0|0
  • bence hatıra kalbinde zaten bırak belki farklı bir şeyler düşünebilirler

0|0
    0|0
    • Keşke vermeseydim hiç ortada yok yengemin hiç babamı anlattığı yok mezarına bile götürmedi hiç korkar diye okuma yazma bilmeyen bebek neyinden korkacak ki mezarın çok zoruma gitti düşününce ya attıysa diye

• valla bilemem ben senin yaşadıklarını ha bildiğini söyleyenler olacak ama kimse bilemez. zaten içine atmışsın hazmet sabret kardeş...

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Iste. Bunda utanilacak bir şey yok. Manevi bir degeri var

0|0
    0|0
  • Öncelikle başın sağolsun ben olsam başta vermezdim tekrar iste kibarca onun yokluğuyla bununla başa çıkıyorum dersin anlayışla karşılasınlar bir zahmet

0|0
    0|0
    • Sağol. O zamanlar yeni kaybetmiştim ne bileyim sanki babamın içi rahat edecek orada hediye almış gibi olacak ona diye düşündüm kendimce ama kıymet bilmeyecegini hesaba katmadım ve gerçekten zoruma gidiyor belki bir kaç liralık ama benim için önemli

• Yengene anlat durumu manevi değeri çok büyük bende diyerek iste

• Benim icin manevi degeri varsa ayip falan dinlemezdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...