Karamsar veya kötü hissettiğinizde ilk yaptığınız şey ne olur?

Bazen elimde olmayan bir nedenle insanlarla kendimi kıyaslayıp onları kıskandığımı farkediyorum bu duygudan nasıl sıyrılabilirim

1|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Başlığa cevabım geçici bir durum olduğunu bilirim o yüzden fazla sürmez bu ruh hali. Detaya cevabım madem bu tür etki altında kalıyorsanız öncelikle kıyasladığınız rol modellerini değiştirin (olumlu örnekle kıyas yaparak sizde boşluk hissettiriyorsa, onun ardından sizden daha olumsuz örneği düşünüp durumunuzun olumlu yönlerinin farkına varın) Bu yöntemin benimsendikten sonra kıyaslama alışkanlığınızı yeniden gözden geçirirsiniz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başka şeyler düşünmeye çaliş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Uyurum

1|0
    0|0
  • oyun oynamak

1|0
    0|0
  • Hani elimde olmadan dedin ya o büyük ihtimal kendini beğenmediğinden kaynaklanıyo olabilir. Onları kendinden üstün görmeyi bırakıp , kendinde olup onlarda olmayan özellikleri düşünebilirsin. Her insan farklıdır. belki onlarda sana bakıp öyle düşünüyolardır. 👌🏻

1|0
    0|0
  • Bayanlar da normal görülen bir durum bayan 😊

1|0
    0|0
  • bilmem sofi tukker-drinke dinlerim

1|0
    0|0
  • Hemen bir coldplay şarkısı açarım gözlerimi kapatırım bu kadar olay budur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hepimizin aynı sebepten dolayı buraya geldiğini çalış ben öyle deniyorum azalıyor. Onun sahip olduklarıda bitecek seninde

1|0
    0|0
  • Bende mutlu sevgili olanlari çok kiskaniyom 😒

0|0
    0|0
    • Aynen bu yil da sevgililer gününü yalniz gecirdim ve arkadaslarim sevgilileriyle bulusurken beni de sap gibi yanlarinda goturduler😢

• Keske gitmeseydin sen😅

• Kankalarin hep bu ısrari olur 😑ve ben de kıramam gorusun icin de saol

Yükleniyor...