Şu platformda herkes mi Profesör?

Arkadaşlar KS platformunda herkes bazı tartışmalarda bulunmuştur. Bu normal. İnsanlık yapımızın gereği. Ama benim anlayamadığım tartışmada sıkışan herkes karşı tarafı cehaletle itham ediyor. Yani her biriniz mi profesörsünüz arkadaşlar? Emin olun dışarıdan çok gülünç görünüyorsunuz. :D Herşeyi bildiğini sanıyor bu arkadaşlar. Belli ki buna derinden inanmışlar. Tamam ben de bazen bu hataya düşüyorum ama sonra hatamı anladığımda geri adım atıyorum. Ama nedir bu cehaletle itham etme merakı? Yani illa neler okuduğumuzu neler araştırdığımızı ne gibi aktivitelerde bulunduğumuzu artistlik yapar gibi anlatalım mı? Ki bir üniversite bitirmemiş insanların içinden nice alimler nice bilgili zatlar çıkarken nedir bu yargılama merakı? Saygılarımla...

3|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya cehaleti birak, engelliyor resmen😄 O kizin beni engelleyecegini biliyordum ama:D

0|0
    0|0
    • Dua et engellemiş. Bir de çirkef olanları var bunların. :D Artık sırf herşeyi bildiğini kanıtlamak için bize cahil diyorlar tek tek konuyla ilgili aldığın eğitimleri okuduğun kitapları falan açıklamak zorunda kalıyorsun daha da üste çıkmaya çalışıyorlar. Sen yine şanslıymışsın :D

• hee o slağı bende gördüm

Erkekler Ne Diyor 2

• Misal şöyle örnek vereyim.
    Bugün kızın biri bana vahdettinin Atatürk için çıkardığı idam fermanı yalanladı ve inkar etti.
    Vikipedi yi yalancılıkla suçladı üstüne beni engelledi.

Şimdi bu cahil ile aynı havayı solumak adalet mi?

0|1
    0|0
    • Kardeş benim sözüm sana değil zaten. Gerçekten cahiller var. Ama kendimden örnek vereyim. Girdiğim son 10 tartışmanın 9'unda cehaletle itham ettiler beni. Üstelik belgelere dayanmayan hiçbir şey iddia etmemişken. Üstelik sadece bilgi sahibi olduğum konularda konuşmuşken. Yani sözüm cahil lafına değil. Cahil sözünü önüne gelenin kullanabilmesine.

• Aptal olmanın en iyi yanı her şeyi bildiğine inanmaktır aldırış etme onlar konuşur :)

• Cahilim kardeş ben herkes okumuş ben cahil

0|1
    0|0
Yükleniyor...