İnsanlar neden baskalarını müzik zevklerine göre aşağılarlar?

Mesela ben 25 yaşındayım ama One Direction ve de Ariana Grande sanatçılarının yaptığı müzik tarzlarına ve samimi tavırlarına hayranım. Peki ya ben olgunum diye dolananlar, zevkler ve renkler tartışılmaz diyenlere sesleniyorum. Neden bunları ergenimsi karşılıyorsunuz? Sizler için Rihanna ya da Sagopa Kajmer dinlemek keyifli ise benim için de 1D ve AG. Olay bu kadar basit olmasına rağmen bir polemik çıkartmak neden?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı şeylerin yaşla ilgisi yoktur. Nadiren de olsa canım sıkılınca tv de ismini bilmediğim çizgi filmlere denk gelirim ve izlerim :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• bende bazen metal dinlerim bazen tsm bir bakmışsın türk halk müziği dinlerim bir bakmışsın rock herkes de yok olurmu hepsi birarada arkadaşım ben kendim zaten medcezirliyim ben dinliyorum işte oluyor

1|0
    0|0
  • İnsanlar eleştirmek için yer arar sen kafana takma :)

1|0
    0|0
  • Saygı gösterilerek büyümeyen saygı göstererek büyümeyen insanların bu tip ucuz durumlarla birini ezme, aşağılama çabasında bulunmaları normal. Aç 1D - one way or another hopla zıpla eğlenmene bak :)

1|0
    0|0
  • Çünkü şarkı için değil sanatçılar için dinliyosunuz. Bu yüzden ergenimsi geliyor..

1|0
    0|0
    • Sözleri için dinliyorum genelde çoğunun da bu şekilde dinlediğini düşünüyorum. Bir şarkıyı ilerletebilecek tek şeyin sözleri olduğunu düşünüyorum.

• Çoğu ingilizce bile bilmiyor :) Kandırmasın kimse kimseyi :D

• Olabilir. Kendi açımdan değerlendirmek istersem ingilizcem upper intermediate ve de çoğunu cevirebiliyorum. Onun dışında çeviri sitelerini çoğu arkadaşımız da kullanabiliyordur. Turkiye'de 2.000.000 bilmiyordur anlarım da dünyadaki 70.000.000 da biliyordur herhalde. Bundan 4 sene önce aynı yorumu yapsaydin sana kesinlikle hak verirdim ama o tür olayların üstünden 6 sene geçti sadece 10 yaşındaki kızlar bile şimdi 16 yaşında ve kafalarını çalıştırabiliyorlar. En azından sadece bir infinity şarkısını dinleseniz türkçesini öğrenerek görüşünüz değişebilir diye düşünüyorum. Ve yorumunu farklı buldum. Teşekkür ederim 😇😇

• Senin hayatın senin tarzın arkadaşım kimsenin müdahele etme yetkisi yoktur

1|0
    0|0
  • Çok takılmışsın bunlara galiba

1|0
    0|0
    • Maalesef. Bu durum şimdi müzik zevki ile başlarsa ileride ırk için de olur. Birisinin sana sen Türk ' sün ataların bir kaç savaş kaybetmiş diye bir kanı oluşturabilirler. Dinine bir şey bulurlar. Bunlar yine basit. Hayatım boyunca bu tür insanlara maruz kaldım genelde. Bu kişilerin büyüyerek konuları yaşları ile ilerletmesini izlemiyorum. Ama bu insanların asla büyüyemeyecek olmaları davranışlarından belli.

• Mesela bu soruda yukarıdaki bir arkadaş direkt 1D nedir kezban dedi. Bazıları cidden değişmeli ve de çok haklısın yorumun için minnettarımmm 😇😇

• Sen dinlerken keyif alıyorsan gerisini s... et...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kusura bakma sana has değil ama insanların müzik zevkinden dolayı eleştirdiğim oluyor...

0|0
    0|0
    • Ne için sorabilir miyim acaba?

• Mesela.. Bir sürü kaliteli şarkıcılar varken karşımdakide sürekli demet akalın dinliyorsa çok pis eleştiririm kim olursa olsun ki zaten eleştiriyorum kardeşlerimi😂

• Anladım birine sürekli bağlı kalmak da kötü. Her tarzdan dinlemeli insan bence. Haklısın 😁

Yükleniyor...