Annem bana çevren yok diyor ve aşağılıyor?

Arkadaşlar arkadaşlar 19 yaşındayım ve üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim. Arkadaş konusunda aşırı seçiciyimdir. En iyi arkadaşımla 3 yaşındayken ana okulunda tanışmıştık. İlk okulda da aynı sınıftaydık orta okulda yollarımız ayrıldı ama yinede görüştük hep çünkü evlerimiz baya yakın. Lise falan derken Şu an 16 yıldır arkadaşız ve iyiki hayatımda dediğim insanlardan biri. İkinci en iyi arkadaşımla orta okulda tanışmıştık aynı sınıfta olduğumuz halde arkadaş değildik 9. Sınıfa geçtiğimde görüşmeye başladık ve o da iyi ki var dediklerim arasında.. İki tane kardeşim dediğim insan var hayatımda. Ben insanlara kolay kolay güvenen biri değilim.
Bu ikisinden başka arkadaşın yok mu? Dediğinizi duyar gibiyim. Elbette var. Orta okul ve lise den arkadaşlarımla whatsapptan vs görüşüyorum ama buluşuyor musunuz derseniz ayda yılda bir kere.. Bana o iki arkadaşım yetiyor da artıyor ama annem sürekli çevren yok baskısı uyguluyor. Çevre isteyen mi var ya diyesim var bazenleri çevre ne yahu? Beni yalandan sevmiş gibi yapan insanlar istemiyorum etrafımda. Tanıdığım insan sayısı çok ama selamlaşmaktan ötesi de benim için gereksiz. Üniversitede de çok sevdiğim arkadaşlarım var aynı okulda olduğumuzdan en çok onlara vakit ayırıyorum bir de işte eskilerden olan o iki arkadaşıma Zaman ayırıyorum.. Ara sıra satranç kulübünden eski arkadaşlarımla toplanır buluşuruz.. Sanat atölyesinde arkadaş grubum vardı ara sıra onlarla toplanırız ama çevre ne ya? Hergün başka insanlara mı buluşmamı istiyor bu kadın?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• allahını seven özet geçsin

1|0
    0|0
    • Sık sık buluştuğum arkadaş sayısı 3/4ü geçmiyordur annem de bana çevren yok muamelesi yapıyor. Oysa ben memnunum halimden güvendiğim insanlar yanımda.. Ama o bunu anlamak istemiyor

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsanlar çok sıkıntı oturup iki kelime etmek yerine sadece çıkar ilişkisine bakıyor olanında kıymetini bilmek lazım.

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız ama bana çevren yok diyen yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...