Benim neden erkek arkadasım yok acaba?

ciddi ciddi cevap verır mısınız
kendıme hıc guvenmıyordum ama guvenıyorum hıssedıyorum bunu guzel olduğumu dusunuyorum ve guzellığin cok bısey katmadığınıda anladım sadece bıraz sert duruyorum ama konusunca gayet konuskanım
amacım burdan sevgılı yapmak değil
ama neden normal yasantımda bırı benım karsıma cıkmıyor
kısmet kapanması dıye bıseyvar mıdır kı
dua da edıyorum Hayırlısını nasip et karsıma cıkar Allahım dıyorum
bekleyeceğim fakat merakta etmıyor değilim niye?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• İsrarci ol ama hayirlisi icin. sonra pisman olacagin biri cikmasin karsina. Allah insan kotuyu murat etsede nasib eder. Sonra herkes haşa Allaha diyorki bu niye benim basima geldi. E sen her gun hayirlisi demeden istedin. vesaire vesaire. yumusak basli ol kizsin sonucta sana daha cok yakisir. Sert ol ama p. clere sert ol adam olana degil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Güzel kızlar güzeldir midir? Lakin ki öyle değildir? Meselam güzel bir kız genelde kezban ruhlu oluyor akıl kezban fizik fizikist uzmanı gibi. Az sempatiklik de önemli çekicilik lazım fizik değil aklıyla bile o kezban vücudu Angelinalaştıran şeyler oluyor insanda sen aklını kullan fiziği boşver. Aklını seven sana gelir hatta sana tapar.

1|0
    0|0
  • Belkide kısmeti yakinlarındadır yukarda ALLAH c. c var en iyisini o bilir dua et hayırlısı işte muhakkak karşına çıkaracaktır belkide çıkarmıştır senin farketmeni bekliyordur

1|0
    0|0
  • 18-24 yaş arasında bir kızın sevgilisi olmaması ciddi bir sıkıntı yani ya yazdıkların doğru değil ya da gerçekten bazı sorunların arasında sıkışıp kalmışsın.

0|0
    0|0
    • evet yok :(:( neden doğru yaazmayayım ?

• 18 yasımda oldu Şu an 20 yasındayım işte iki yılsan beri yok

• gerçek aşkı kovalıyorsundur belki bir ilişkiden ne bekliyorsun.

• çok güzelsen hadi oradan yemekten korkuyolardır niye olacak. türkiyedeki güzel kızların 10 da 9 u kezban

0|0
    0|0
  • Yahu umutsuz olma
    Herkesin bir kısmeti var

0|0
    0|0
  • var bende de aynı sıkıntı var kız bulamıyorum ya yalnızım sıkıntıdan kafayı iyecem sevgilim olsada evlensek hemen yanımdan ayırmasam guzel olurdu ya

0|0
    0|0
  • sende şans yok ben gibim la bu yaşa geldim seni çok seviyorum demek nasip olmadı la bende ne şanssızlık varmış be

0|0
    0|0
  • Benim niye kari bulamiyorum?

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın vardır ya :)

0|0
    0|0
  • Kısmetini bazen kendin aramalısın

0|0
    0|0
  • dünya nüfusu çok arttı bir kısmınız lezbiyen olmak durumunda lütfen anlayışla karşılayın

0|0
    0|0
  • benim bir sürü kız arkadaşım var... Yanlış anlama olmasın sadecee arkadaş

0|0
    0|0
  • gel ben oluuym

0|0
    0|0
  • Merakının cevabını vermişsin " bıraz sert duruyorum " diyerk. Erkeklere itici geliyorsundur.

0|0
    0|0
  • Acaba sert durusundan mi cekiniyorlar. ya da bu kız çok güzel bana bakmaz diye mi düşünüyorlar

0|0
    0|0
  • Seksi misin?

0|0
    0|0
  • bir foto koyda nasibin ciksin o zaman 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...