Bir arkadaşımın arkadaşı ateist olmuş bu ateist arkadaş kıyamette mars a gideceğini dünyanın yok olacağını söylüyor?

bir arkadaşımın arkadaşı ateist olmuş bu ateist arkadaş kıyamette mars a gideceğini dünyanın yok olacağını söylüyor ve dünyanın yok olup kendinin yaşayacağını söylüyor kıyamet dünya da mı tüm evren de mi kopacak? bu arkadaş aşırı dindardı önceden

0|1
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Bu arkadaş kıyamet koparken hangi araçla marsa gitmeyi düşünüyormuş acaba

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kişinin ölümü kendi kıyametidir zaten. Arkadaşın sonsuza kadar mı yaşayacakmış?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• O ateist arkadaş bir kere ateist değil çünkü ateizmde sonrası var kavramı yok yani ahiret kıyafet filan bunlara inanmıyorlar gerçekten ateist olanlar

0|0
    0|0
  • Allahin varlığına inanan biri olarak ateisti de dinledim okudum deistleride. Çünkü bende arayışlardaydim. Nitekim zerreyi bile allah yaratiyorsa o zerre bile YOK olacak ! Kuran yok peygamber yok diyelim. Bukadar sahane mimari doganin işi olamaz. canlilari doga vermiş olsaydı çiftleşme olmazdı.. doğuran doğa neden doğurganligi bana versin? Doganin ancak görevi olur. Oksijen vermek gibi. Insanin tüm ihtiyacı denizde toprakta ve havadadir, doğada yani. Iste doğaya bunu veren allaha inaniyorum. Marsda yok olur karsda..

0|0
    0|0
  • Kiyamet gününe inaniyorsa hala umut var demektir..

1|0
    0|0
  • kuranda kiyamet suresi var acip okuyabilirsin.. hersey yok olacak yıldızlarin bile dökülecegi yaziyor daglarin paramparca olacagi.. insanlarin kolayina geliyo inanmiyorum demek kendilerini rahatlatiyolar sonuc degismiyo onlar yok sayınca yok olmuyo hic bir sey..

0|0
    0|0
  • Arkadaşın seni azcık keklemiş :D bende ateistim ve kıyamet kopmayscak çünkü din diye birşey yok dıdmfmdmdkdndndkdm

0|0
    0|0
  • Tüm evrende

0|0
    0|0
  • Ahajzbajabzjanajwbajs aksabzjabjasn bunu sallarken cok düşündünmü pampa

0|0
    0|0
    • sallamadım sallamak istersem troll olmak istesem ciddi düşünür daha farklı birşey yazardım emin ol

• Yamuldum

0|0
    0|0
  • Tüm evren kopar sanırım (?) ama arkadaş ne zaman kopacağını biliyor sanırım ben marsa gitmenin 10 ay sürdüğünü biliyorum ama...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allahın var oldugunu bildiği halde davasından vazgeçmeyen adam gibi adammış ne diyelim :) Not:Ateistim

0|0
    0|0
  • O arkadaşın kafasını uzaylılar istila etmiş doktora götürün :)

0|0
    0|0
  • Aşiri dindarmi varmis birde? Ya dindarsindir ya da kafir

0|0
    0|0
  • allah ıslah etsin

0|0
    0|0
  • Guneş durulup bukulecek. Diyor kuranda ayetler. Marsda nasil yaşayacakmiş o salak 😀

Din alimlerine göre kiyamet 2120 yilinda kopacak tabi dogrusunu Allâh bilir.

0|0
    0|0
  • Diğer tüm kıyametler dünyada meydana gelmiştir. Ahir zaman peygamberinden sonra kopacak kıyamet Tüm galaksilerin yok oluşudur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...