Kızlardan erkeklere tavsiyeler katılıyor musunuz?

Kızlardan erkeklere tavsiyeler katılıyor musunuz?

sapıkça yaklaşmasınlar kendilerini beğenmiş ısrarcı davranmasınlar

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin çoğu seks ve güçten başka birşey düşünmezler fakat türk kızlarına gözlemlediğim en büyük özellik kendilerini beğenmiş olmaları. 1. dakikadaki kızlar neymiş alman usülü teklif eden erkek baştan bitmiştir. Ekekler para kaynağı olmadığı gibi kadınlar da seks objesi değildir bana göre ikiside aynı kefeyede. İlk buluşmada nezaket gereği ğcreti erkek ödeyebilir fakat diğer buluşmalarda erkek eşşek mi neden tüm yükü üstüne alsın?
    İlişki 2 kişiliktir. İlişkinin bir parçası olmak istiyorsanız emek ve çaba sarfetmelisin. göstermelisin. Karşındaki kadın erkek farketmez ilişkide birbirinize saygı duymayı öğrenemediğimiz için günümüzdeki ilişkiler yapmacık.
    Bence video çok anlamsız.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Nereden bulmuşlar bu kadar boş kızları...

1|0
    0|0
  • Videoda ki çirkin kızlar: Beyni şeyin de olmasın demiş.

Güzel olanlar: odun olmasınlar demiş.

Demek ki çirkin kızlar bunu hakediyormuş

1|0
    0|0
  • Bu ülkede kıza yaklaşılacaksa onuda en iyi biz yaparız 😄

1|0
    0|0
  • sapığım kendimi beğenmişim ısararcıyım bro benim şimdi bundan sonra kız arkadaşım olmazmı yanı diyorsun olmadımmı ben şimdi

1|0
    0|0
  • bos bulmuslar meydanı mikrofonu alan konusuyo iste

1|0
    0|0
  • O kırmızı saçlı ne öyle ya ıyy sese bak travesti mi o bişey tavsiye etmesin irkildim. Ayrıca o ilk buluşmada alman usulüne karşı olan kızlar ilk buluşma için haklılar ama her seferinde aynı şey yok yani alman usulü tüm dünyada uygulanır burası türkiye demesinler. O şişman olanın söz demeye hakkı yok da diğer istediğini desin

1|0
    0|0
  • La birde bunu erkeklere sorsalar. Neler çıkar neler 😀

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızın kızıl saçları çok güzel

1|0
    0|0
Yükleniyor...