Sinamaya tek gitmek çok mu abes gözükür?

hiç kimse yok öyle sinemaya gidebileceğim tek gitsem acaba nasıl olur delibal gibi bir aşk filmine gitmeyi düşünüyorum birde biraz mal gibi kalırım yalnız ama daha karar veremedim

Güncellemeler:
öz güvenle alakalı bir durum aslında galiba

0|0
20|8

En İyi Kız Görüşü

• ya valla benımde gıtmek ıstedıgım cok yer var ama tek gıdemıyorum alone olmak bana gore degıl :D

0|0
    0|0
    • sorma ya galiba öz güven eksikliği bu ben tek başıma kalabalığa girince rahatsız oluyorum

• aahahahahh yaa dıcek bısı yok

• aynen sözün bittiği kısım bu olsa gerek

En İyi Erkek Görüşü

• Abes gibi ya :)

0|0
    0|0
    • demi ya valla gidesim yok öyle mal gbi tek başıma

Kızlar Ne Diyor 19

• Git ne olacak sanki? Ben bazen kendim gidiyorum tek başıma. Hem rahat oluyorum odaklanıyorum filme.. Bazen de insan yalnız kalmak ister ya hani evde film izleyeceğine al biletini mısırını keyfine bak bence. Hiç abes kaçacağını sanmam. Delibal'a git yalnız herkesten istediğim bir dilek var. Devlet tiyatroları hem ucuz hem de çok daha kaliteli. Ayrıca kapanmak üzereler. Onlara destek olun ve oralara da gidin. Asıl oyunculuğu canlı olarak yaşayın. Tiyatro büyülüdür. Gerçek lüks mekanların filmde verdikleri etkiyi tiyatro rahatça iki üç uyduruk dekorla verir. Yeteneğe odaklanırsınız tiyatroda. Lütfen sinemaya verilen değeri operaya, operetlere, tiyatrolara da verin. Edebiyat bir kaç DVD'den değerli. 10 yıl sonra Delibal kalmayacak ama basit bir şiir kitabı sonsuzluğunu koruyacak...

0|0
    0|0
    • bu yazın için teşekkürler fikirlerine katılıyorum edebiyatla alkalı olarak tüm şaiirlerin yani eski şairlerin (yenillerin pek hoşlanmıyrom kaleminden) çok severim tiyatroya da gitmeyi çok isterim ama dediğim gibi benim öz güven sorunum var yani tek başıma rahat olamıyorum yalnızken bana bakıyor gibi geliyor herkes zaten çevremde tiyatro sinama seven pek insan da yok o yüzden tek başıma gitme gitmeme arasındayım anlıyacağın

• O zaman şu özgüveni geliştirmek için git tek başına. Kim bakarsa baksın. Aşk filmine sevgilisiyle giden çok yalnız giderek ayrı bir marjinal olursun. Ve insanlar senin özgüvenine hayran kalacaklardır eminim.

• hahha orda elimi ayağımı koyacak bir yer bulamam herkes bakıyormu lan diye kafamı gömer öyle gizli gizli bakarım bakan var mı lan diye marjinal olmak felden benimö yiyebileceğim halt değil ben daha ziyade elinden tutulup gezdirilen çocuk gibiyim

• Ben de tek gitmiştim bir kere kimse bakmıyor ama kötü hissediyorsun 😂

0|0
    0|0
    • bende ondan korkuyorum ya birde delibal aşk filmi işte herkles çift gelicek ben tek başıma öyle hele film bitip herkes çıkarken kötü olur yaa

• Amaan ya boşver git millete ne sanki 😂

• ya miilletin bir şey diyeceği yok yani herhalde yeşilçam filmlerindeki gibi arkamdan koşturup yalnızsın sen kimsen yok sap sap diyecek halleri yok da işte ben öyle diyeceklermiş gibi pisikoz oluyorum

• delibal bir de aşk filmi ya herkes çift çift girer o filme sen sap gitme bir kaç aya internete düşer ya

0|0
    0|0
    • doğru söylüyorsun bence de internete düşmesini beklesem iyi olucak (-:

• hukuk+psikoloji 2 yıldır insanları anlatıyorlar bize neyse istediğin zaman mesaj atabilirsin umutsuz umutsuz dolanma evin icinde yeter

• teşekkürler de psikolojiyi anladım da hukuık ne alaka

• Normal bence 😊 hatta daha iyi olur, kafan dinlenir.

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz.. acayip keyifli..

0|0
    0|0
    • ne bilim herkes arkadaşıyla gelecek ben orda kimsesiz çocuklar gibi

• Iyi gitme o zaman !

• doğru diyon

• Dostum git öndeki koltuğu özenle boş seç ayaklarını uzat yayıl kucağunda mısır hayvan gibi yerken filmini izle

0|0
    0|0
  • dün sinemaya gittim tek başıma aldım mısırımı kolamı kötü kedi şerafettini izledim milletin düşüncesinden banane.

0|0
    0|0
    • orası öylede insan bir garip olur yanlız yetim gibi bee

• bana öyle geliyor böyle sanki millet yüzümü yüzüme bakıyor gibi

• Yoo şahsen ben çok severim tek gitmeyi.

0|0
    0|0
  • Genelde gerçekten uzun süre beklediğim izlemek istediğim filmlere tek giderim dikkatim dağılmasın diye star wars deadpool vs gibi ama delibalı izlemediğim halde romantik bir film olduğunu tahmin ediyorum bence biriyle git garip olmaz ama daha keyifli olur :d

0|0
    0|0
    • ya öyle sinama sever bir çevrem yok bende tek başımayken kalabalıktan rahatsız olna biriyim kalabalık neysede sinama bir gerip geliyor açıkcası

• Git , tek başına gidilmez diye bir kural yok

0|0
    0|0
  • Yoo ben hep gidiyorum

0|0
    0|0
    • gerip olmuyormu yani ne bilim rahat olabiliyormusun tek başına

• Çokta rahat oluyor valla çok keyifli

• özgüven meselesi işte benim sıfır gibi birşey

• Ben hic oyle gitmem garip geliyo

0|0
    0|0
    • aynen bence de yetim gibi hissedicem kendimi

• ben seviyorum abes değil

0|0
    0|0
    • öz güvenle alakalı bir durum

• Yoo cok zevkli hemde ayaklari uzat al misiri mis

0|0
    0|0
  • Yoo kime ne

0|0
    0|0
  • gittim hemde sinemada tektim

0|0
    0|0
    • öz güven meselesi galiba ben yapamazdım

• yaparım kimene ki sevgilimle gidince ne oluyor sanki anca huzursuzluk kimseye ihtiyacım yok çok şükür

• ya illa sevgili değil yakın bir arkadaş da oalbilir yanındaki ama dediğim gibi bende sorun var galiba

• Yok ya ne olacak

0|0
    0|0
    • ya ne bilim ben biraz kalabalıkta rahatsızolan biriyim sanki herkes filmi bırakıp beni izleyecek gibi geliyor

• delibal çok saçma bence yabancı sinemaya git derim türkler komedi hariç pek bir film yapamıyo

0|0
    0|0
    • ya aten tek başıma yetim gibi hissediyorum aşk filmine hiç gitmem

• Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Lan ben delibala oda arkadasimla gittim kizlar bize dik dik baktı bide ordaki gay varya arkadasima sana ayarlayayim mı dedim biraz sesli soylemisim herkes güldü kesin bizi gay sandılar

0|0
    0|0
    • kardeş vazgeçtim harbiden saol bunu söylediğin için

• yanında sevgililerifelen olur sonra bir de dayak yeriz be

• Onlara bakma be bize yakismaz oyle seyler

• Hayır tabii ki kimse aa bu çocuk tek gelmiş demez ki fark bile etmezler.

0|0
    0|0
    • ya ederlerse birde aptal aptal bakarlar iyice sinir olurum

• Olmaz da olursa da ayıp değil günah değil takma.

• doğru diyorsun hafız

• Yok ben yarın tek başıma gidecem. Çok da eğlenceli oluyor. Tavsiye ederim. Kimse de tip tip bakmıyor.

0|0
    0|0
  • Bence abes olur. bir bilette bana al beraber gidelim kanka☺

0|0
    0|0
    • bhahha kanka aşk filmine 2 sap mı gidicez

• bir de arpa diyor ya atmı besliyecez lan

• Ata binicez olum

• Tek git en güzeli.

0|0
    0|0
  • Film eleştirmeni gibi düşün kendini (: o kafada gidersen rahatsız etmez