Kaç kişiyle temas kurdunuz?

Soru açık ve (NET) Doğduğunuzdan beri kaç kişiyle temas kurdunuz? Öpüşmek veya daha ileri boyutta? Zaten müslüman veya namuslu bir insan evlenmeden karşı cinsle el ele tutuşmaya bile yeltenmez. Fakat bunun bilincinde olmayan veya bunun bilincinde olup, 3 günlük fani dünyanın sunmuş olduğu zevklerden taviz vermeyen erkek ve kizlar var. Ve sorumu tekrar belli ediyorum, kaç kişiyle temas kurdunuz? Not: Yaraları olanlar veya zoruna gidenler. burda kelime yapmasin, gidip az ötede gocunsunlar.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• 0000

0|1
    0|0
    • 👏Tebrik ederim. Müzeye saklamak lazım seni

• Öyle bir dünyada yaşıyoruz ki. Ben deyim kahpelikler dünyası, sende şerefsizler dünyası.

• Görevimiz kendimizi ve çevremizi güzelleştirmek, dünyanın hepsine gücümüz yetmez. Bizim dünyamızda biz ve çevremizdir güzel dünyada yaşamak bize bağlı

Kızlar Ne Diyor 4

• Rahibeyim ben be ne ilişkisi aaa

0|0
    0|0
    • Ben çok duydum nice rahibeleri çılgın bakireleri. Neyse inşallah dediğin gibidir ;)

• Değilse sanane guzel kardeşim namus bekçisimisin?

• Sorunun en alt kısmını oku. Az öteye hadi ✋

• Örümcek beyinli kardeşim. İlki ali diye bir bebeydi opustuk sonra ozan diye bir bebe daha onunla da opustuk seviştik falan gerçekten ilk aşık olduğum insandı ben de az fettan değilimdir biliyor musun yattim gitti beee hem de catir çutur. Sonra ferhat diye biri daha oldu onunla da catir çutur. Ardından yaman spor hocasıydı allah affetsin yine catir catur şeyler yaşadık. bir öğretmen evlenmek istedi sonra benimle adı ahmetti onunla opustuk ama çok zoraki oldu hic hissetmedim bir şey. Sonra Erman uni ogrencisi asosyal bir cocuktu onunla da çat cut yine. Simdiiii bugüne gelirsek bugün hayatımda aynı brnim gibi geçmişi Çatırtılı geçmiş biri var ama ne çatirti ruh eşim resmen asigiz onunla birbirimize hem ruhumuza hem bedenimize olduğumuz gibi seviyoruz birbirimizi herşeyimizi bilerek ve onunla da yatiyorum yatmaya devam edeceğim. Bir musluman olarak değil elbette iki ateist can olarak. ☺

0|0
    0|0
    • Hmm kendini güzel reklam ettin, böylelikle ucuzluğunu öğrenmiş olduk.. Sana fiyat biçmiyorum, çünkü fiyatın bile olamayacak kadar kalitesiz ve değersiz birisin. Hayırlı işler ;)

• Yollu yolunda gerek yavrum opuldun 😘😘😘

• Ben seni öpmek. Öyle bir öptürürüm ki 100 yıl geçse iflah olamazsin. .. O yolun sağından s. g

• 20 ye yakın

0|0
    0|0
    • Hmm hayırlı işler o halde. Bol kazançlar

• kimseyle

0|1
    0|0
    • Senide tebrik ediyorum. Mumla aranır oldunuz. Eğer harbidende doğru söylüyorsaniz

• yalan söylenecek bir durum yok teşekkür ederim

• Rica ederim, örnek olun biraz

Erkekler Ne Diyor 5

• 0 kanks

0|0
    0|0
    • Helal olsun kardeşim. Yalnız kanks deme kardeşim. O ne öyle yahu

• 100 olmuştur heralde 18 yaşındayım ve gayim tanrıyada inanmıyorum dediğin gibi kısacık fani dünyada hayatımı kendime zehir etmeden yaşıyorum...

1|0
    0|0
    • Hayırlı işler sana kardes. Pardon bayan.

• Beni bilmemde bilmemde, sen birazdaha kelime yaparsan, e 5 te para karşılığında vurdurturum seni. Bari cüzdanıma bir faydan dokanır. O zaman tam bir tro yoluna girersin işte.

• @BohemianRhapsody canimsin biz güzel yaşayan insanlariz sığ düşünceli insanlar utansın.

• hakaret etmek için mi öğrenmeye çalışıyorsun? hadi işine bak sende

1|0
    0|0
    • Yoo ne hakareti. Onlar zaten, kendilerine hakaret etmişler edeceği kadar. Bizimkisi sadece geçmiş olsun temennisi.

• şu yazdığın şeyi okumaya ben utandım , sen yazmaya mı utanmıyorsun. neyse daha fazla yazma da , uğraşmak istemiyorum senin gibi insanlarla.

• Sizin utanma duygunuz mi vardı la :)

• Cinsel birlesme olarak 12 13 kisi opusme veya on sevisme olarak 20 21 :)

0|0
    0|0
  • Yaralari olanlar zoruna gidenler kelime yapmasin demisin ama insanlarin yaptiklari seninde zoruna gidiyorsa burda ahlak bekciligi yapmicaksin. Her koyun kendi bacagindan asilicak

1|0
    0|0
    • Benim zoruma gitmiyor bilader. Aksine hoşuma gidiyor, yanacaklar listesi yapıyorum, buda benim hobim zevkim ;)

• Neyse senin gibi cahil yobazlara laf anlatmaya gerrek yok. Allah dogru yola soksun sizi

• KURAN oku biraz bilgilen. Dini sohpetlere git

Yükleniyor...