Ptt kargo barkod numarasını kaybettik nasıl öğrenebilirim kargomu?

arkadaş bana hediye yollamış faakat barkod numarasını kaybetmiş ne yapıcaz başka şansımız yok mu ne yapabilirim yola çıkmşmı çıkmamışmı üff ne yapcaz!!

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aman sen de 2 güne gelir zaten otur oturduğun yerde :D

0|0
    0|0
    • salı günü kargoya vermiş araştırdım baya bir şikayet var ptt kargodan şikayetçi olmşlar bazı kişiler kargosu 2 gün yerine 1 aya gelmş barkod numarasını bilmesem dahada yerinn dibine girerm

• Sen git kargoya yine, o bilgisayarlarda kayıtlı oluyor. Müdürüyle görüş, fiş olmasa bile o fişin bir nüshası, benzeri de onlarda oluyor. Oradan nerede olduğuna bakabilirsin. Kimden kime gittiğini bilmen lazım ama.

• buldum zaten yanlış yapmışlar diyarbakır yerine denizliye yollamışlar çok pişmanım ptt yi kullandığım için özür filan bile dilemediler halledicez evinize gidin dediler nasıl işse

En İyi Kız Görüşü

• hımmm ısımle arastır. olmuyomu?
    ya da bılırkısıye sor pttden belkı ısım ve adres eslesmesıyle verırler.
    panık yapma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yolu yok öğrenme mecburiyetin var.

0|0
    0|0
  • Pttye gidip ogrenirsin.

0|0
    0|0
  • Pazartesi teslim edilir z edilmezse pazartesi yola çıkmış çarşamba teslimat gerçekleşir.
    Fazla şey yapma.

0|0
    0|0
  • o boş ya :) ne zaman verdiğini sölese yeterli
    barkoddu boşverin

0|0
    0|0
    • nasıl yani? ben ptt yi aradım barkodunu söyle dedi bişey yapamayız filan bilgi veremeyiz dedi

• ya 2-3 güne gelir barkodu boşverin :)
      ben sorgulatıyordum önceden burdan gönderdiklerimi hep beklemede gösteriyor gerçeklik payları pek yok aman bende diyordum sonuçta gidecek :D

• işte bende öyle demek istiyorum adımı soy adımı filan veremiyorum bilsem yola çıkmşmı çıkmamışmı arkadaş dersleri olduğu için kafasını dersten kaldıramıyor bende araştırıyorm ama bulamıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...