Kapat

Ptt kargo barkod numarasını kaybettik nasıl öğrenebilirim kargomu?

arkadaş bana hediye yollamış faakat barkod numarasını kaybetmiş ne yapıcaz başka şansımız yok mu ne yapabilirim yola çıkmşmı çıkmamışmı üff ne yapcaz!!

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aman sen de 2 güne gelir zaten otur oturduğun yerde :D

0|0
    0|0
    • salı günü kargoya vermiş araştırdım baya bir şikayet var ptt kargodan şikayetçi olmşlar bazı kişiler kargosu 2 gün yerine 1 aya gelmş barkod numarasını bilmesem dahada yerinn dibine girerm

• Sen git kargoya yine, o bilgisayarlarda kayıtlı oluyor. Müdürüyle görüş, fiş olmasa bile o fişin bir nüshası, benzeri de onlarda oluyor. Oradan nerede olduğuna bakabilirsin. Kimden kime gittiğini bilmen lazım ama.

• buldum zaten yanlış yapmışlar diyarbakır yerine denizliye yollamışlar çok pişmanım ptt yi kullandığım için özür filan bile dilemediler halledicez evinize gidin dediler nasıl işse

En İyi Kız Görüşü

• hımmm ısımle arastır. olmuyomu?
    ya da bılırkısıye sor pttden belkı ısım ve adres eslesmesıyle verırler.
    panık yapma.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Yolu yok öğrenme mecburiyetin var.

0|0
    0|0
  • Pttye gidip ogrenirsin.

0|0
    0|0
  • Pazartesi teslim edilir z edilmezse pazartesi yola çıkmış çarşamba teslimat gerçekleşir.
    Fazla şey yapma.

0|0
    0|0
  • o boş ya :) ne zaman verdiğini sölese yeterli
    barkoddu boşverin

0|0
    0|0
    • nasıl yani? ben ptt yi aradım barkodunu söyle dedi bişey yapamayız filan bilgi veremeyiz dedi

• ya 2-3 güne gelir barkodu boşverin :)
      ben sorgulatıyordum önceden burdan gönderdiklerimi hep beklemede gösteriyor gerçeklik payları pek yok aman bende diyordum sonuçta gidecek :D

• işte bende öyle demek istiyorum adımı soy adımı filan veremiyorum bilsem yola çıkmşmı çıkmamışmı arkadaş dersleri olduğu için kafasını dersten kaldıramıyor bende araştırıyorm ama bulamıyorum

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...