Hala şükür etmiyor musunuz?

Size sevgi kelimeleri begendiremiyoruz insanoğlu onlar doğuştan bu dünyada duyulan harika sesleri hiçbir zaman duymadılar, elbise, ayakkabı veya araba beğenmiyorsunuz yahu onlar hiç göremediler dünya üzerinde olan hiçbir güzelliği, siz annenize babanıza bağırıp evden gidiyorsunuz onlar annelerini babalarını belki hiç görmediler belki de erken kaybettiler yazık değil mi bu yaptığınız, sen hamburgerinde soğan var diye çöpe atıyorsun onlar içi boş bir ekmeği 5 kişi bölüşüyor utanmıyor musun, o aşağılayarak baktığınız insanlar bir avuç toprak altında yan yana yatacağınız insanlar bu kadar kibiri abartmıyor musunuz? İnanıyorum ki bunu bile sonuna dek okumuyorsunuz.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Onlar diye bahsettiğiniz kim anlayamadım?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dinsiziz kanka
    şükretmek yerine gidip onlara yardım ediyoruz

0|0
    0|0
    • Yardımlaşmak dinin temeli zaten dinsiz olabilirsin bunun için seni yargılayamam şükür etmek inançla ilgili değil pek ama umarım ileride bir şekilde müslümanlığı seç isterim kardeşim

• vallahi sizin oralarda dinin temeli ise çok iyi
      bizim buralarda hiç değil
      kaç kere esenler metro önündeki çocukların betona yatmamaları için uyardım yardım ettim doyurdum her fırsatta
      yinede 2tanesi donarak öldü
      Aman Allah korusun müslümanlığı bir daha seçmem
      Kendini yeşil bir üstün ırk gibi gören
      O dinden olmayan herkese acıyarak bakıp hidayet talep eden
      Sadece dönüştürmek için bakan
      ya da daha yobaz olanları direkt öldürmeyi isteyen
      Veya kafasını kesmemek için kelle parası isteyen bir din
      Bana lazım değil ben böyle iyiyim teşekkür ederim :)

• Bende 20 sene kadar bayrampaşa da oturdum cebimdeki son paramı yemeyip aç olana verdim yürüdüm bu iyilik din ile alakasız biraz ve en kötüsü islam dinini seçip kendini dindar gösterip insanları aldatma yöntemi olarak kullanan insanlar bu yüzden siz gibilere kötü gözüküyor islam o kadar huzurlu ve düzgün bir din ki aslında doğru şekilde olmak şartıyla doğruluk ve güvenilir olmaktır müslümanlık ama ne yazık ki dediginiz gibi insanlara kötü gösteren varlıklar var onlar Allah katında cezalarını bulacaklar ama gel gelelim sürüden bir koyun ölünce diğerlerini kesmek çözüm değil yine de Allah seni temiz ve güzel bir müslüman yapsın inşallah ileride kardeşim

Yükleniyor...