Arkadaşımla konuşmuyorum?

çok yakın bir arkadaşım var birbirimize gelir gideriz annemi babmı tanır yaklaşık 2-3 senedir tanışıyoruz bir ay önce bir yere çağırdı bende müsait değildim gidemedim gelemeyeceğimi söyledim istersen gelirsin vs vs bişeyler söyledi bende sinirlendim bağırdım çağırdım daha sonra hiç konuşmadık ondan sonra bir kez arkadaşlarla ortak buluşmamız oldu koluma felan girdi ben bişey demedim daha sonra hiç konuşmadık okuldan gelirkende dün karşılaştık bir ortak arkadaşımızda vardı yanında onla konuştuk sarıldık felan ama onla hiç konuşmadık bende gurur var sileni silerim birdahada konuşmam daha öncesinde böyle küslükler yaşanıyordu hemen gelip özür diliyordu ama bu sefer olmadı zaten bende çok fazla yadırgamadım gelmemesini. 2 yıllıkta bir ilişkim var, bana ilk zamanlarında ilişkinin yürüyemezsiniz o zamanla seni umursamaz felan demişti ammacını hala anlamadım işin garip tarafıda 2 yıldır ilişkim devam ediyor. erkek arkadaşımda zaten bu kızdan pek haz ettiği söylenemz bana söylemişti memfaat peşinde o kız diye ama ben dinlememiştim

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...