Hiç beni de bigün düzgün adam bulmaz dediğiniz oldu mu?

ben hergün böyle düşnüüyorum nerde bir mal varsa dibimde bitiyor. neden diye soraak olursanız ben herkese iyi davranıyorum. daha ilk kez tanıdığım insa bile benimle 40 yıllık arkadamış gibi davranıyor. evet iyi olanları da çok ama bütün aptallar da beni mi bulur ya. nerde sinirbozcu bir tip dibimde bitiyor.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• mesafe koy kimsenin iyi niyetinden faydalnmsna izin verme eğer vermye devam edrsn olan sna olur brz mesafe

1|0
    0|0
    • arkadaşlarımdan sanki beni seviyomuş gibi yapıp beni kullanan çok oldu artık mesafeliyim ama mesela geçen bir çocukla buluşum tanışma sitesinden hemen elimi tutmaya sarılmaya kalkıştı. bağırıcaktım artık sinirden. bunun gibi acayip tipler çok ben iyimser olmak istemiyorum artık

• benim ailem yok malesef annem ve babam vefat etti bunu eskiden herkese söylüyordum bu yüzden beni kullandılar hep artık söylemiyorum kimseye

• k. bkma ya cok özür dilerm dostum ya bncede kmseye söleme hem senden faydalnrlr iyi niytndn dolayı hemde aciz bakrlr. s dostm benmm kendn için annen baban için yasa kmsenin ne düşündüğünü önemseme erkeklere aslha yüz verme kızlarada en yakın arkdsn olsa dahi hiç bir sırrını acıklma mutlu olmayı hakediysn dostm ve bir gün bu hayat sanada gülecek

Erkekler Ne Diyor 3

• evet hergün diyorum !

1|0
    0|0
  • Düzgün kızlae bulmaz dediğim çok oldu diyorumda

1|0
    0|0
  • adam gibi adam kalmamış yazık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet ben ben ben

1|0
    0|0
  • oldu

1|0
    0|0
  • Senden kaynaklanıyr her yolda bulduğunu koluna takarsan sonuç bu biraz Seçici olun yaa bu nedir mesafeni iyi ayarlayamıyrsun balıklama dalıyrsun oda kendini bulmadan seni buldum diye havalara giriyr 😇N😇A😇Z😇

0|0
    0|0
    • her yolda bulduğuu koluma takmıyorum arkadaşlarım bile kullanmaya çaşılıyor bıktım artık

• kaliteli seçiyorum zaten maloz

• Lütfen edebini topla

Yükleniyor...