Türkler cok kısa değil mi?

Ortalama türk erkeği 1.73 türk kadını 1.58 boyunda. Gerçekten çok kısa bir milletmişiz. Ben 1.78myim okulda ortalama bir kadın bana kısa imasında bulunmuştu. bir daha denk gelirsem istatistikleri vurucam yüzüne.

0|0
21|21

En İyi Kız Görüşü

• Evet, bir kere İstanbul'da kalabalık bir sokakta gidiyordum, bir baktım turistler resmen Türklere tepeden bakıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Olabilir. Benim nisanlim 1.73 Bende 1.70 ve topuklu giyince (topuka bagli) ondan uzun olabiliyorum ve kendimi manken gibi his ediyorum. Onemli olan Turk erkegin karizmasi. Bosversene Sen zaten Ben kendi boyumdakilerden hoslaniyorum daha sempatik ve daha fena oluyorlar

0|0
    0|0
    • Karizma mi? Yapma erasmusta sevgilisini italyan, isveçli erkeklerle aldatip bir halt yedigini sanan, ballandira ballandira anlatan kizlar var bizim okulda. Bence en iyisi asiri yakisikli, uzun, zeki tr derecesi yapmamis isen sap kalmak obur turlu illa kadinin maymun istahi tutar.

• Ask dedigin nedir ki? Erkek icin * , got, meme sevdasi, kadin icinse para. Insan bencil bir varliktir. Kabul edin iste daha iyisini bulsaniz birakacaksiniz.

• Iste Sen halen o kafadasin ondan. Ben Sana ne anlatiyorum Sen baska yerinden anlatiyorsun. Gercek aski tadarsinda birgun benim dediklerimi hatirlarsin umarim ozaman anlarsin. Simdilik ben daha fazla yorum yapmiyacagim

• Aynen çok kısa ben mesela orta boyluyum çok uzun değilim ona rağmen yolda 100 kişiden 90ı benden kısadır herhalde

0|0
    0|0
  • Ben 1.73üm Nerede adalet? 😄

0|0
    0|0
    • Ben ortalama dedim zaten. Istatistik yani bu durumda binlerce Turk kadinini orneklem olarak kullanmislar.

• Yok artık kadınlar o kadar kısa değil yahu asjdja

0|0
    0|0
  • Evet çok kısa. Hollandanın erkekleri ortalam 183 tü galiba

0|0
    0|0
  • Boyu boyuna uygun birini bulmak çok zor

0|0
    0|0
  • :D vur tabi iyi olur. genetikler heralde yapacak bişey yok. ben 1.70im gene ortalamanın üzerindeyim diye seviniyorum.

0|0
    0|0
  • Ortalaama yukseldii

0|0
    0|0
  • Yooo gayet uzun insanlarda var ama çok Kısalar düşürüyor ortalamayı

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Yani ortalama bir milletiz bence

0|0
    0|0
  • İyi
    Ortalamanın üzerindeyim😂

0|0
    0|0
  • bende 1.75 im erkek ortalamasından bile fazla :D bu istatistikleri duyunca ben üzülmüstüm,

0|0
    0|0
  • İstatistiklere ortalama türk erkeğinden daha uzunum kadın olarak. 1.75 😄

0|0
    0|0
    • Olabilir bu demek değil ki aynı boyda bir erkekten güçlüsün. Testesteron sağ olsun 1.78im ama 1.85lik bir kadını bile rahatlıkla dövebilirim.

• Güç ile ne alaka şimdi, konumuz boy değil miydi..

• Kadınlar da erkekler de boy mevzusuna güç yüzünden takık. Her neyse illa 1.85 üzeri olmaya gerek yok 1.80 civarı fit kaslı bir erkek cesursa, kendinden 10-15 cm uzun normal fizikteki bir adamı hastahanelik edebilir, o yüzden 1.80lik adamları kısa diye hafife almayın.

• 1.73 😇

0|0
    0|0
  • Benimki 67 sence kötü mü?

0|0
    0|0
  • vay be baya uzunmuşum :d

0|0
    0|0
  • Ben de 177 boyundayım ve sokakta çok kısa kişiler görüyorum

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Bence yeni nesil baya uzun ortalamayı yaşlılar düşürüyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• çok kısa değilki dünya ortalamasına göre normal

0|0
    0|0
  • Bir çok milletten uzunuz.

0|0
    0|0
    • Chinlilerden uzunsunuz 😹

• @Kuki89 cinliler o kadar da kisa degil. Iyi beslenen komunizm sonrasi bir cinli genc bizim kadar olur.

• 175 boyum var ortalamayım demekki

0|0
    0|0
  • normal boy iste

0|0
    0|0
  • Bizim egolu kızlara laf anlatamazsın boş ver. Şimdi 15 çeşit Türk var. Hepsi kısa değildir. Mesela, Kafkas Türkleri çok uzundur avarlarda dahil olmak üzere! Benim annem kafkas asıllı ama ALLAHIN buna rağmen boy vermemesi ağrıma gitti.

0|0
    0|0
    • 15 cesit Turk degil. 15den fazla farkli irk var. Kafkaslar o kadar uzun degil. Cermenik ve Sirplar en uzun milletler genelde.

• Olurmu Azerbaycanda oldum azerileride bilirim avarlarıda feci uzunlar. 1.75 den kısa erkek çok nadirdir. Allahtanki kızları 1.60 civarında yoksa oradan evlenmekte mümkün olmazdı.

• İstatistikleri yüzüne vuracağına ''boy önemli değil'' deyip gömsene la başgan.

haşırt.

0|0
    0|0
  • benim soy ruslara falan gidiyo baba tarafından. sıkıntı olmuyo pek

0|0
    0|0
    • Bizde de macarlik varmis. Onlarin da baska bir uzunlugu kurtariyor.

• Slavlar genelde o konuda 4-5 cm kısa ortalama macarlardan. Avrupa'da baya ün yapmıştır sen merak etme.

• eyvallah içime su serptin kardeş

• Boyum 1.80 yetiyor bana. ama bazı kız arkadaşlar byuma yetişmek için 10 cm topuklu giyiyor boy takıntısı olan kızlar

0|0
    0|0
  • Olum 194 um bana mi diyosun? :D

0|0
    0|0
  • Ortalama beni bağlamıyor..

0|0
    0|0
  • Kylie minogu 1.52 boyunda cogu cekici kadinlar 1.70 in altinda pardon unlu. erkegi bilmiyomda 170 180 arasi normal olsa gerek

0|0
    0|0
  • yoo 1.94

0|0
    0|0
  • bende 1.88 onu dıyen gelsin karşıma :D

0|0
    0|0
  • napıcaz uzun boylu olupta iyidir boyumuz iyi :D önemli olan baska seyler bosver :D :DF

0|0
    0|0
  • 1.83 ' düm bir kaç sene önce

0|0
    0|0
  • %deye vurursak boyu 1.80 olan birisi dunyada bilmem %kac kisiden uzunmus yani kisayim deye simimti etme bide googleye yazmayi dene burdan once garanti olsun :)

0|0
    0|0
  • İnsanı karşı kişiye etkileyici gösteren karakteridir. fiziksel özellik çook sonra gelir.

0|0
    0|0
    • Yalan, cogu kadin tipe ve boya bakar. Kiminin oncelikleri farklidir ama bu ikisi onemli. Brad Pitt'in gencligine hangi kadin hayir diyebilir ki?

• ''kör bir insana rengi anlatmak ne kadar imkansızsa: Cahil insana laf anlatmak da o kadar imkansızdır. Kusura bakma artık sana bir şey yazmıcam.

• Cahillik degil bu kardes. Benim 1.60 boyunda bir samimi arkadasim var. Direk kendi soyledi bunu. Cocuk cok iyi niyetli, sosyal zeki biri. Ama hicbir teklifini kabul etmediler. Okulun son yili bu sene artik kizlarin gotu tutustu evde kalmamak icin ama bu cocuga yine de evet diyen yok. Bu disilerin dogal yapisi onlari da oyle kabul etmek gerek. Zaten arkadasim da onayladi bunu. Keske herkes ayni boyda olsaydi. O zaman baska parametrelere daha çok onem verilirdi.

• vur yüzene :D

0|0
    0|0
  • Kısa.

O yüzden kısa kadınlarla ürememeye dikkat ediyoruz.

0|0
    0|0
    • Nazi kafasindaki birinin sozleri gibi duruyor. Dikkat et de muttefikler yine kafaniza vermesin.

• Hıhım. Dikkat ederim. Burayı çok önemsiyorsun. Hayat böyle geçmez evlat. Siteyi, hayatının merkezine oturtma.

• ben 180 nim sevgilim 170 ortalamanın canı cehenneme dostum uzun boylular forever kısalara ölüm

0|0
    0|0
  • 1.82 benimde

0|0
    0|0
Yükleniyor...