Her türlü günahı işleyin ondan sonra tövbe edin?

Kadın kocasını aldatıyor, hocada kadına tövbe et diyor. Ne kadar kolaymış, okadar nane ye, üstelik şu dünyada yapacağın en büyük ŞEREFSİZLIĞI yap. Evliyken ustelik 3 çocuğun varken başkasının altına gir. Sebebini sorsak, kocamın cinsel işlevi yetersiz derler. Ondan sonra tövbe et. Allah şimdi affedecek mi bu kadını? Bu tür yapılan kahpeliklere şerefsizliklere tövbe kapısı açık ise, ben bu dindende vazgeçerim müslümanlıktanda arkadaş!!!

0|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Okuyun kitabınızı. Kutsal kitapta çok açık belirtilmiş. Yaratıcı "kul hakkı" hariç her şeyi affedeceğini söyler. Yani diyor ki, bana yapılan her şeyi affederim. Ama başka bir insana yaptığın bir şeyi o affetmedikçe ben de affetmem.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kul hakkını affetmez derler

0|0
    0|0
    • Şu yukarda görmüş olduğun günahtan başka büyük günah tanımam.! Bunlar kör ateşte yanmalıdır. Bunlar iflah olmaz, bunlar yanacak bilader.

• Allah bilir, kocasının çocuklarının anne babasının onuruyla oynamış, Allah ıslah etsin ne diyelim

Kızlar Ne Diyor 3

• Tevbeden kasıt samimi tevbedir. Ey iman edenler! Allah’a içtenlikle tövbe edin.(tahrim 8) Tevbenin şartları vardır. Bunların en önemlisi birdaha yapmayacagini dusunmektir. Merhametli olan Allaha yaptıgın hakarettir. Kullarini seven Allah elbette tevbe kapisini acik birakacak.

0|0
    0|0
    • Yav bana şu tür şeylerin tövbesinden bahsetmeyin. Kadın gitmiş zevk için başkasının altına yatmış, üstelik çocuğu çocuğu bile var. Bu kadın şu fanı dünyada yapacağı en büyük kahpeliği yapmış, daha geriye ne kalmış? Bu kahpeliği yaptıktan sonra bu lanetliği bu alçaklığı yaptıktan sonra, isterse değil tövbe, kendini allaha kitaba adasa ne fark eder?

• Allah senin gibi karamsar değil. Tevbeyi kabul edip etmemesi kendisine kalmistir. Tevbe kapisini acik birakti ancak kabul edermi biz bilemeyiz.

• Bende diyorum ki böyle şeylerin telafisi olmaz. Inşallah kabul etmez diyorum. Haşa o güç bende olsa, tövbesini kabul etmeyi bırak cehennemin en kızışmış yerine yollardim böylelerini

• Şerefsiz.

0|0
    0|0
  • Allaha atar yapıyor ergene bak. Ondan daha mı merhametlisin

0|0
    0|0
    • Birincisi ergenlik dönemini çoktan geçtim, ikincisi, Böyle kahpeliklere merhamet bekleyen bir insan isen, seninde o kahpelerden farkın yoktur benim gözümde. Bana kelime yapma daha fazla.

• Eleştirdiğim kısmın sakat fikirlerin olduğunu anlamayacak kadar ergensin hala ama, onu napcaz

• Laflara bak kamyon arkası ajhdkahd

Erkekler Ne Diyor 4

• Videoyu izlemedim ama diyelim ki insan bir sefer ya da pek çok kez farklı farklı yanlıslarve çirkeflikler yaptı. Ve tövbe kapısı kapalı, artık geri dönüş yok ne yaparsa yapsın, olan olmuş bir sefer geri dönş yok... Tam da senin söylediğin gibi yani...

Şimdi düşün o insan ne yapar?

Daha da çirkefleşip, çok daha kötü bir insan olma yolunda ilerlemez mi?

Bir de şöyle düşün, epey kötülük yapmıs bir insan, artk pişmaan olur ve günahlarından kurtulmak ister ve öğrenir ki tövbe eder, yaptığı yanlışları yapmamaya baslarsa onun için yeni bir başlangıç var.. Sonra tövbe eder, kötü huylarından arınır..

Şimdi, son kez düşün, battıkça batmak mı? Battıktan sonra çıkmak mı?

Sen diyorsun ki battıkça batsın... Ne kadar doğru?

0|0
    0|0
    • Bilader bizim kitabımızda herseyin telafisi olur kahpeliğin telafisi olmaz.!, hırsıza eywallah, dolandırıcıya eywallah, yolsuza eywallah, çakala çukala eywallah, ama namussuzluğa durrr. !! Bunun diğer yanlışlardan cooooooooook büyük farkı var... ! Bu insan bir kere bunu yaptiysa, birak tovbeyi. Isterse kendini allaha kitaba kurana adasın. Ne fark eder? O saatten sonra yapacağı hiç bir şey onun kanındaki kahpeliği temizlemez. . . Bu konu hakkında tövbe movbe demeyin bana. Buna eywallah yok. Bunun telafisi olamaz olmamalı. ..

• Işte sıkıntıda orda zaten. Eğer böyle şeylere bu dünyada biz karar verseydik, böyle şeyler yaşanmazdi bu dünyada. Çünkü bizim gibiler boylelerini 1 dakika solutmazdı şu dünyada. Tıpkı şeriatta hırsızlık yapan kişinin elinin kesilmesi gibi.

• Sen ya da biz, kısaca insanlar buna karar veremez, anlamadığın yer de burası...

• Seni zorlayan yok zaten ister inan ister inanma fakat düşüncen çok yanlış kesinlikle istediğini yap sonra tövbe et diye bir şey yok. Tövbe ettiğin zaman o hatayı bir daha tekrarlamayacağına söz vermiş olursun ayrıca nasıl olsa tövbe ederim diyip günah işlersen çok daha büyük günah işlemiş olursun. Bence sen zaten inanmamak için sebep arıyorsun.

0|0
    0|0
    • Bilader aldatmanın hatası olmaz. Kimse hatalı sevişmez. ! Kahpeliğin hatası olmaz.! Bir kere yapmış, ikinci defa söz verse ne vermese ne? Bunun bir keresi son keresi yok.

• devam et mi deseydi

0|0
    0|0
  • Al iste beyin bedava :D
    Bilader sen, bir bok yemissin ama gel tovbe et en azindan sonrasinda yapma diyor. Din sana herseyi yap ama tovbe etmi diyor. ? Yapma diyor zinaya yaklasma diyor!, yaparsan da tovbe et baska yapma diyor. Kabul olur, olmaz orasini Allah bilir.
    Boyle sacmaliklar yuzunden kendinizi de boyle dislamayi, ucuza kacmaya calisanlara hep guluyorum.
    Tipki akp yuzunden dinden soguyanlar gibi..

0|0
    0|0
    • Bilader bir kere yapmış zaten. Ikinci kahpeliği yapsa ne var yapmasa ne var? Ne fark eder?

• Yav gardas sana mi kaldi :) Sen mi yanicaksin, sen mi yakicaksin. Yaradana kalmis, snane. Bunun yuzunden dinden. mi cikicaksin.
      Yanlis dusunuyorsun

• Sen bilemezsin benim içimdeki öfkeyi. Ne söylesem boş. Inşallah başına gelir o zaman dersin, bir zamanlar internetten bir çocuk böyle böyle diyordu diye

Yükleniyor...