Kızlar soruyor'a süper mario gelse ona ne sorardınız gençler?

Gençler hep tanımadığım ünlüleri davet ediyorlar hepimizin sevdiği mariomu daha çağırmadılar oldu ki çağırdılar geldi peki marioya ne sorardınız :D :D

Bu arada süper marionun selamı var kankalar size :) :)
Kızlar soruyor'a süper mario gelse ona ne sorardınız gençler ?

#mariodakiprenses #ünlülercevaplıyor #kızlarsoruyor :D :D

3|2
25|45

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 44

• 250 gram uğruna değer mi onca şey be abi
    tuğlaları yıktın, mimari yapılara zarar verdin, tek derdi evine sıcak bir ekmek olan ejderimsi yaratığı öldürdün
    boyun posun devrilsin

2|0
    0|0
  • Ya amca bir prenses için değer miydi o kadar o senin kıymetini bildi mi peki bir borucu diye kenara mı attı yoksa.

2|1
    0|0
  • Çocukluğumu yedin lan Mario derdim.

1|1
    0|0
  • Sormam bise

1|0
    0|0
  • o değilde mario bilgisayarlar her eve gırer oldu ya yenı nesıl tanımayacak ulen :D o kız ıcın neler yaptıgını gızlı altın kasasını nasıl buldugunu o bayrak ıcın yukseklerden uctunu bılemıcek :D en kotusude ney bılıyor musun marıo kol bozulmustu senın o prensesı kurtarman ıcın sana yardım edemedım dıye butun gece aglamıstım sabah babam erkenden kalkıp bana yenı bır kol almıstı ve o prensesı bırlıkte kurtarmıstık vay be marıo ne gunlerdı gel gel ıcelım :D

1|0
    0|0
  • Kafanla beton parçalarken kaplumbağaya çarpıp ölmek gibi bir sikkolukla bizi ne kadar verem ettin biliyor musun reis?

1|0
    0|0
  • ben sana karı bulurdum daha güzelinden koştun boşu boşuna prenses peşinde

1|1
    0|0
  • Abi bir kafa atışta kaç tuğla kırarsın?

1|1
    0|0
  • Adam prensesi kirtarınca pixelleri artmış şu mario ya bak birde bizim ataridekine :l o ateşli topları neresonden çıkartıp atıyormuş onu sorrım :l

1|0
    0|0
  • aterinin parasını ver lann

1|0
    0|0
  • sevgilini kurtardım hep niye dönüp bana teşekkür etmedin diye sorardım :)

1|0
    0|0
  • Mario'yu iki kişilik oynayınca ikinci kişi Luigi oluyor. Peki Luigi de aynı kızı (prensesi) kurtarıyorsa siz aynı kişiyi mi seviyorsunuz demektir."Bir kız için kardeşliğinizi bozup kavga etmeye değer mi?" diye bir soru sorardım.

1|0
    0|0
  • Prensese vurdun mu ulan doğru söyle derim

1|0
    0|0
  • ne buldun o ecük bücük prenseste, onca kaplumbağayı telef etmeye değer miydi be reis diye sorardım?

1|0
    0|0
  • Kafanla 4 tuğla kiriyosunda kaplumbağa ya değince neden ölüyosun? Hayvan düşmani misin sen? Bunu gerçekten merak ediyorum küçüklüğümden beri :(

1|0
    0|0
  • Ayıp ve seviyesiz bir espri yapardım ona.

1|0
    0|0
  • sevgili mario sayemde kurtardın prensesi bir kere katıl kurt dedin mi? ha konuşsana?

1|0
    0|0
  • prenses kıymetini bilmiş mi

1|0
    0|0
  • Bıyıklar lens mi?

1|0
    0|0
  • Prensesin yerini sorardım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam