Eve gelen misafirin sizin fiziksel görünümünüzle ilgili eleştiri yapmasını?

Nasıl karşılıyorsunuz, ay ne kadar zayıfsın veya ay ne kadar kilo almışsın vb şekilde fikirlerini söylemesini nasıl karşılarsınız, benim en sevmediğim durum :)

Eve gelen misafirin sizin fiziksel görünümünüzle ilgili eleştiri yapmasını ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• 20 dk once hasta ziyaretine geldiler 😂😂 kilo mu almissin sen dedi bana 😁 ezelden beri siskoyum teyze dedim ne diyeyim.. yermeye gelmis 😁

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Valla sorma , yasli amca geliyor hep ayni muhabbet babamla beni yan yana getiriyor , seni gecmis falan.

Zaten o geliyo bakiyoz babamla dirke yan yana geciyoz

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hic sevmem. Hic cevapsiz birakip mutfaga giderim

0|1
    0|0
  • çocuk gibisin bu yaşta bu zayıflık boyunda kısa zaten diyen bir akraba var kadın ne zaman gelicem dese evden kaçar gibi çıkıyorum korkunç biri

0|1
    0|0
  • "Ay ne kadar uzunsun.. Dahada uzama... " sananeee be kadın ben mi dedim 1.60 ol diye

0|1
    0|0
  • Karikatür çok iyi😂 eve gelen misafir değil dışarda bile ay ne kadar zayıfsın dendiği için alınmıyorum😄

0|1
    0|0
  • sinir bozucu :)

0|1
    0|0
  • Hiç sevmem o tür eleştirileri

0|0
    0|0
  • Sevmem bende biraz yanında oturur baktım susmuyo odama kaçarım

0|1
    0|0
  • Gıcık oluyorum ama saygısızlık olmasın diye gülüp geçiyorum

0|1
    0|0
  • Bize hiç misafir gelmiyor😢

0|1
    0|0
  • "Süzülmüşsün bi' derdin var herhalde" diyen misafire "sizin kıza gitmiş bendekiler" dedim.
    Pişman değilim.

0|1
    0|0
  • ay çok tatlı gerçekten

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hahahha aynen sanane sanki fikrini sordum

0|1
    0|0
  • Ben çok yakın insanlar ( aile ve bir iki arkadaş) dışında insanların kilo alıp verdiğini söylemesinin kabalık olduğunu düşünüyorum. Onlar da haberin olsun diye söylerler eleştirmek için değil çünkü insan bazen kendisindeki değişimi zor fark ediyor

0|1
    0|0
  • O sohbet geçene kadar uyum sağlarım. Sevmesemde olması gereken bu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...