Kapat

Lütfen yanıtlayın ne yapacağım?

arkadaşlar benim bir arkadaşım var adı sibel ama ona sinir oluyorum ders aralarında teneffüslerde hep peşimde dolaşıyo kanka kanka kanka kanka die artık sinir oluyorum ve kızın saçı yüzü falan hiç kendine bakmıyo yüzünde tarla gibi sivilceler bir fondöten kullanmıyo lip balm sürmüyo üstelik hiç banyo yapmıyo diş fırçalamıyo çürük balık gibi kokuyo tüm sınıf ondan bıkmış durumda benim saçım sarıdır ama baştan aşşağıya değil boynuma kadar açıkk kestanedir sonra sarı doğal hemde hiç boya yok üstünde açıcı bile kullanmadım onun saçları simsiyah bana özenmiş baştan aşşağıya sarı yapmış bir 2 ay sonra boyası çıkmaya başladı ve Şu an iğrenç vaziyette vede onun kardeşi var annesi kardeşine küfürler öğretiyo hadi ablaya **********de falan dio bide bana bunu çok güzel bişiymiş gibi anlatıyo ben bu durumdan oldukça rahatsızım ve annem bigün okula hocalarımla görüşmeye geldi hocalarımın hepsi eda hep sibelle arkadaşlık yapıyo ve sibelin aile terbiyesi konuşması duruşu hepsi 0 0 0 0 demişler o yüzden edayı o kızdan uzak tutun edadan çok düşük seviyede bir kız demişler ama o kız peşimi bırakmıyo ne yapıcammmm :( :( ?

0|0
0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...