Dünyada iyi insan kalmış mıdır?

Dünyada iyi insan kalmış mıdır? Hani böyle gerçekten ruhu kirlenmemiş kişiler kalmış mıdır?

0|0
23|60

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 59

• Hayır. İçinde kötülük, yanı ego-kibir barındırmıyor olsaydı, dünyaya yollanmazdı. İyi insan yoktur. Dünya'nın nasıl ülkelere ayrıldığını, herkesin kendi medeniyetini kurduğunu, her ırkın bir ülkesi olduğunu ve diğer ırkların o ülkeye giremediğini, yemek içmek doğal ve doğada olmasına rağmen, sadece bir takım insanların elinde olması, onu diğer insanlara satması, aslında hepimize yetecek olan şeyleri para karşılığında satması ya da satmaması o insanı aç bırakması, kısacası dünyanın özet hali insanların pislik olduğunun kanıtıdır. İyi insanların var olduğu bir yerde bunlar mümkün olabilir mi?

2|0
    0|0
  • tecavuz kadının sucudur soyle dusun allah kaıdnlara meme vajına verdı cunku allah erkeklerı nefse gore gucsuz yarattı her erkek hakım olamaz sız sız olun bır erkeıgn cınsel ıhtıyacını karsılayamıcak kadar ınsan degılsenız o erkekde tecavuz etmeye hakkı vardır madem sız kızlar bunları yapmadıkca bence erkegınt ecavuz etmeye sebeb olan kadındır cunku adamın hayatında seks yok ne dedım her kım ın hayatında cınsellık yoksa o ınsan ısteklı olur ıstemessemde tecavuz eder bunun ıcın peygamberler bıle evlen demıs cunku zınadan tevavuzdan alı koyuyur her kotulukten gunahtan sakınmak hem bu dunya ıcın hem ahıret ıcın daha ıyı ve son sey daha sen dort dortluk degılken yargılama kucuk dusme cunku tek sorumlusu sızsınız kadının amacı bellı her ıkı cınste bırbırılerının ıhtıyaclarını karsılamadan o ınsan kotulesır

0|0
    0|0
    • öncelikle sorum cinsellikle ilgili bir soru değildi. ayrıca hiçbirşey erkeğe tecavüz etme hakkı veremez eğer bir kadın açık giyiniyorsa doğru ya da yanlış o kadının tercihidir nihayetinde her insanın bir iradesi var. sizin cinsel ihtiyaçlarınız için kadınlar sokakta korkmadan gezemiyor. Allah herşeyin sabrını vermiştir. Eğer illede tutamıyorum dersen ihtıyacını sokaklarda aramak yerine barlara git eminim orada ihtiyacını karşılamak için can atan kızlar da vardır. Üstelik açıklama kısmında ben dört dörtlük bir insanım diye bir yargıda bulunmadım. Ruhu saf olan biri de dört dörtlük değildir zaten.

• senin düşüncenin saygı görecek bir tarafını göremiyorum kusura bakma

• ozaman bende sana saygi beklemem kusura bakma ozaman

• Her ruh biraz kirlidir ama içinde birazda olsa içinde bir acıma duygusu vardır belki :/

1|0
    0|0
  • kıyamet hala kopmadıysa iyi insanlar var diye kopmamış.

0|0
    0|0
  • tabi ki kalmamıştır.. iyi insanları da zaman, koşullar ve insanlar kötü etti.. o iyi insanlar atlara binip çekip gittiler

0|0
    0|0
  • Dünyanın en iyi insanı
    - İlk insandır hiçbişeyden haberi yok tertemiz :D

0|0
    0|0
  • Kalmıştır

0|0
    0|0
  • Kalmıştır.

0|0
    0|0
  • Burdayım. :)

0|0
    0|0
  • Azda olsa var

0|0
    0|0
  • neden aradığına bağlı sevgili arıyorsan muhtemelen karsına cıkan herkes ben ıyıyım dıyecektır... ama ben iyi degılım kotude degılım herkles gıbı hatalarım var... bu benı ne kotu bır ınsan nede ıyı bır ınsan yapar

0|0
    0|0
  • Hayır dünyada sadece kötü ve daha kötü insanlar var.

Diğerleri birisine göre daha kötü diye bu o insanı iyi biri yapmaz bence

0|0
    0|0
  • evet ben

0|0
    0|0
  • Kalmışsa bile yalancıdır.

0|0
    0|0
  • Bence bu dünya dönüyosa iyi insanlar yüzünden dönüyo bir yerler de kalpleri ve ruhları temiz kalan insalar elbette vardır. Ne demiş şair Altın olsam değerimi herkes bilir. Ben basit bir ”Demir” olayım. Değerimi sadece ” Anlayan” bilsin!

0|0
    0|0
  • Çok az kaldı.

0|0
    0|0
  • Sayılı olsada vardır elbet

0|0
    0|0
  • Ben çok gördüm.

0|0
    0|0
  • Elbette var, ama çok değiller ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • Var azda olsalar

0|0
    0|0
  • yaşasın kötülük ♥

0|0
    0|0
  • Herhalde vardır belki 😐

0|0
    0|0
  • kalmıştırrr

0|0
    0|0
  • Sen iyimisin?

0|0
    0|0
  • Kalmış olmalı.

0|0
    0|0
  • kaldık azıcık var bizden ^^

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Seni mikmek istemeyenleri saymazsak kalmamıştır

0|0
    0|0
  • Ben varim gozun nere bakiyor.

0|0
    0|0
  • Bilmem aslında açısal düşünmek lazim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 23

• Kalmıştır.

0|0
    0|0
  • her devırde olacaktır ama sayısı azdır..

0|0
    0|0
  • Hayır kalmadı fdgf

0|0
    0|0
  • Hayvanları seven ve özellikle sokakta evde barınakta besleyen insanların öyle olduğuna inanıyorum

0|0
    0|0
  • Kimse ben iyiyim dememiş şaşırdım herkes umutsuz konuşuyo iyi veya kötü olmak sizin elinizde ruhun da bakireliği yok heralde ruhunuzu arındırın :D

0|0
    0|0
  • Allah hidayet versin !

0|0
    0|0
  • Vardir bence hala :-)

0|0
    0|0
  • ayaklı kanıtım ki ben sadece azcık aklım fesat =\

0|0
    0|0
  • Umuyorum inşallah 🙏🙏

0|0
    0|0
  • Kalmıştır

0|0
    0|0
  • Kalmıştır

0|0
    0|0
  • Belki

0|0
    0|0
  • Var ama sayısı az

0|0
    0|0
  • kalmıştır nadir de olsa

0|0
    0|0
  • Ben varim

0|0
    0|0
  • Çok az

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • kalmıştır

0|0
    0|0
  • Zor maalesef

0|0
    0|0
  • Kalmamıştır net. Çok cok iyi insanlar vardır ama hic ruhu kirlenmemiş olan yoktur

0|0
    0|0
  • Tabiki vardır herkes kötü değil

0|0
    0|0
  • Bu dünya iyi insanların temiz kalpleri sayesinde dönüyor..

0|0
    0|0
  • kalmıştır sanırım ama bir elin parmaklarını geçmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...