LGBT lerle ne alıp veremediginiz var?

Onlarda insan utanmiyomusunuz oblari ayirmsya az once bir soruda goruste bulunmus terbiyesizin teki ibine diyip duruyo inine senin babandır ahlaksız varlık tabikide ayirmsyanlarda var ben bunu ayiranlara diyorum yeter rtik su insanların peşini bırakın

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• O insanlari eleştirmem Allah öyle yaratmış çünkü sonradan olan pek azdir genelde doğuştan oyle olan çok. Saygı duyarim kişilikleri alay etmem ki Domino's ta çalışırken çok gelen olurdu. Toplum olarak bence saygı duymaliyiz ve eleştirme yapmamak gerek çünkü ben hayatimi yaşarım onlarda kendi hayatını. Yani onlardan banane onlarda bizden banane :)))

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lgbt candır

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ahlaksız şeyler yapmasınlar. En son ki olaylarda baya saçmalamıştılar. Varsa böyle birşey aralarında yapsınlar. Bir tanesi de bana yazmıştı. Gel çok iyisin falan diye. Gidip çocuğu dövmüştüm.

1|0
    0|0
  • hakaret etmem ama yanlış buluyorum doğanın kanunlarına aykırı bir defa Ben eş cinselliğin küçük yaşda geçirilen travmalardan kaynaklı oduğunu düşünüyorum. Kimse yargılamasın kendi düşüncem

1|1
    0|0
  • Herkesin hayatina kimse karismaz

1|0
    0|0
  • Ben heteroyum diye bağırmıyorsam, cinsel kimliğimi ulu orta söylemiyorsam onlar da söylemesin.
    Nedir yani farklılaşma, kimliği açığa çıkartma derdi?
    Madem normal karşılanmasını bekliyorlar, normal gibi davransınlar o zaman..
    Bu konuyu bile kendilerini ön plana çıkartmak için kullanıyorlar ki bunu kullananların hepsi zaten özenti...

0|0
    0|0
  • Hiç işim olmaz ne ırkımın ne de dinimin ahlak kurallarını bunlarla dost ilişkisini bile doğru bulmaz.

0|2
    0|0
  • Cinsel tercihlerinizi allaha iftra edip bizi eşcinsel yarattı demeyin
    eşcinsel dogan cok nadir olur

0|2
    0|0
  • boşver ya.. saygı görmek için saygı gösterecesksin derler :D

0|0
    0|0
  • B/L kızlarını severim...
    Gerisi çöpe :)

1|0
    0|0
    • Sen neyisin?

• yok saol

• Peki sen bilirsin

• Haklisiniz sizin cektiginiz cileyi kimse cekmiyo turkiyede lgbtli degilim dinlerede inanmiyorum fakat herkezin dinine diline tercihine sonuna kadar saygi duyuyorum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Problemim yok

1|1
    0|0
  • biri size şunu derse
    cinsel tercihlerinizi ne amaçla sanal ortam da dile getiriyorsunuz
    amaç belli aslında yemeyin bizi

0|1
    0|0
Yükleniyor...