Büyüklerimden ve siz arkadaşlarımdan fikir istiyorum. Böyle olduğum için mi arkadaşlarım benle ilgilenmiyor?

Eskiden fazla sosyal ortamın yoktu. Yeni bir şehir ve yeni arkadaşlar edinince onları kaybetmemek için sürekli onlarla takılmaya sürekli onların yanında durmaya başladım. Maddi manevi hiç bir şeyde onlara karşı cimrilik yapmadım. Ama şimdi imalı sözler ediyorlar. Mesela adım gökdeniz onların odasından ayrılacağını söylediğinde sen hep burdasın başka odaya gitsende yine gelirsin gibi çarpıtıcı sözler ediyorlar. Hep onlarla ilgilendiğim için nasıl olsa gelir başı olsa burda kafasındalar. Yanı bir olayda benim görüşümün önemi yok. Bir şey söylüyorum beni kaale bile almıyorlar bazen. Ne yapmalıyım olgun abilerimden ve ablalarımdan fikir istiyorum?

Güncellemeler:
Mobilden yazdım kelime hatalarını anlarsınız umarım.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• kaç yaşındasın lise-üni?

0|1
    0|0
    • 18 üni.

• sıkı dostlar hemen elde edilmez sadece arkadaş edinmeye bak öncelikle çevreni geniş tut yani çok konuşmasanda tanış insanlarla

• Anladım tesekkur ederim

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim. öncelikle başkasına ihtiyaçım var olayını yenmelisin. içinde bulunduğun duruma sosyal kapan diyorlar. hal böyle iken başka erkeklere bile kendini yancılaştırmaya çalışıyorsan çevredeki kızların sana ilgi duyması mucize olsa gerek. ayrıca her ortam her çevre sana uyacak değil amaç olduğundan farklı görünmek değil sana uyan ortama girmektir kardeşim. yalnızlığı kitap okuma alışkanlığı ile yenebilirsin. şaka değil kitap ilk önerdiğim kitap ise erkeğin özüne giden yol-devid deida. okuduktan sonra zaten onlarla ilişkini keseceksin..

0|1
    0|0
    • Anladım abi eyvallah

• ben kitap okumayı pek sevmem dersen :D dövüş klubü filmini izle ama genelini anlamaya çalışarak.

• Alışırım ya :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Kurslara git

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hepsiyle alakanı azalt.
    Selam ver ama "nasılsın?" bile deme.
    Selam verirken de somurt.
    Kızgın olduğunu bilsinler.
    Yeni bir çevre yap kendine...
    Yapabileceğini görsünler.
    Ayrıca biraz cömertliği de sınırlandır.
    Yaşım 39 kardeşim. Ve seni anlıyorum...

0|1
    0|0
  • Onlarla ilişiği kes.. onların dışında da bir hayat var.. Arkadaş dediğin acı tatlı günde yanında olandır. . Kendine güven sen kimseye bağımlı değilsin.. Hiç bir şey degil ödün verme.. Ödün verdiğinde görüyorsun bunlar oluyor..

0|1
    0|0
  • Kendini hiçbir zaman yalaka gibi gösterme Gerekirse cimri ol yani Sağacak İnek gibi görmesinler Dikkatli Ol Kimseye Muhtaç Değilsin Ya Orda Arkadaşın Olmak İsteyen Sohbetini Seven Gelir Bu Kaadar Basit

0|0
    0|0
Yükleniyor...