Voleybol oynarken deliren arkadaşımla ve annem başım dertte. Ne yapmalıyım?

Voleybol oynarken deliren arkadaşım, hatta dostum, voleybol oynarken bana bağırıp çağırıyor. Sadece bana değil diğer takım oyuncularına da bağırıyor ve moral düşürüyor. Maçtan sonra herşeyi unutup eski haline dönüyor. Biz çok yakın olduğumuz için bana çok bağırmıyor ama arada sırada sınırı aşıyor ve ben buna katlanıyorum.

Kendisi 2 senedir voleybol oynuyor ve gerçekten iyi oynuyor. Ben 1 buçuk ay önce başladım. Kulüp takımına ve okul takımına girdim. 1 buçuk ay çalışmayla oynanabilecek voleybolun en iyisi oynuyorum. Ama onun kadar iyi değilim. Mesela topa atlamıyorum... Herneyse, benim hatalı toplarımı kurtarmaya çalışıyor kendini yere atıyor. Sonra bana "Bu senin yüzünden 2. düşüşüm, biraz umursa!" dedi. Sanki ben onu itiyormuşum da, o düşüyormuş gibi... Sonra aşağılayıcı bir biçimde taklidimi yaptı. Ben arkadaşlığım bozulmasın diye sesimi çıkarmadım.

Annem ise benim çok özgüvensiz olduğumu vurgulayıp duruyor. Çok kötü voleybol oynayan bir arkadaşım var, onunla oynamamı söylüyor. Benimde kötü olduğumu, voleybolun yetenek işi olduğunu, bende o yeteneğin olmadığını, ama arkadaşımda hepsinin olduğunu söylüyor. (İşin ilginç tarafı ise bu arkadaşım 2 senedir voleybol oynuyor ama hiç maç kazanamamışlar.) Ben ise 1 buçuk aydır oynadığımı, bunun normal olduğunu söylüyorum. Ama sürekli maçtan konuşuyor sinirim bozuluyor.

Ne yapmalıyım lütfen akıl verin!!! :(

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Arayı bul

0|0
    0|0
    • Ne demek istediğinizi anlamadım?

Yükleniyor...