Kendi kendine konusmak?

Oncelikle meraba arkadaslar
Hemen konuya giriyorum ben evde ne zaman tek basima kalsam kendi kendime konusuyorum yani soyle karsimda biri varmis gibi saatlerce konusabilirim eskiden bunu ben bilerek yapiyordum yani tamamen can sikintisina ve yaotiktan sonrada mutlu olurdum o gunku yasadigim olay olur sikinti olur farketmiyor konu herneyse bu zamanlarda ise istemeden konusmaya basliyorum konu konuyu aciyo muhabbet buyuyo turk kahvesi muhabbetine donuyor olay iyice sonra ben napiyorum falan diyorum kac haftadan beri bu yuzden hocbir derse odaklanamiyorum habire dusunuyorum dusunmekten yoruluyorum falan okuldaki rehberlik hocasina gitmeyi dusunuyorum 1 haftadir ama acikcasi birsey cikar vs. Diye cekiniyorum napicami bilmiyorum ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
Birde sanirim yanlis Konu secmisim kusura bakmayin

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi şöyle kendi kendine jerkes konuşur zaten ama sen adeta kendine şizofrenik bir bçimde 2. bir varolmayan arkadaş yaratma evresine girmşsin ki bu çok tehlikeli buna da psikoloji hocası çare bulamaz randevu alacaksın prikiyatriden

1|0
    0|0
    • Yok hayali arkadas falan edinmiyorum karsimdakilerin gercek olmadigini biliyorum ses falanda duymuyorum karsilikli muhabbet oluyor ama karsimdaki cevap vermis gibi konusuyorum yasim 16 bu arada :/

• Sanirim size abi diyecegim :) bisey daha demek istiyorum sosyal cevrem olduca genis yani asiri enerjik hiparaktif herkesle hemen arkadas olabilecek biriyim.

• o zaman doktorluksun

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende öyleyim

0|0
    0|0
    • Psikolaga fakan gittinmin ya da ne oluyor

• Sence delimiyiz 😂😂😂😂😂

• Gittim psikiyatriye de gittim hala devam ediyorum deli değilsin diyo 😄

• Bendede var o yolda bile konuşuyom kendi kendime bence çok takmamak lazım. ahahah hepimiz şizofreniz:D

0|0
    0|0
  • Biz buna psikoloji'de manik depresif diyoruz dünya güzeli :)

0|0
    0|0
  • bende konuşuyorum yanımda arkadaşım varmış gibi iunu nasıl yapsak falan diye :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de konuşurum bazen

0|0
    0|0
  • bence bir psikoloja görün rehberlik hocası anlamaz o işlerden

0|0
    0|0
    • Psikolaga kadar giderse ailem anlar ailemin hatta kimsenin bilmesini istemiyorum ama ozellikle ailemin o kadar dertleri varken benimle ugrassinlar istemiyorum :(

• hımm anlıyorum o zaman şöyle yap kendinle konuşmak istediğin zaman bir defter al oraya yaz böylece daha sonrasından ne yazdığını okursun ve sorununu tespit eder çaresini ararsın

• bendede oluyor özellikle birinden hoşlandığımda daha fazla 1saat öyle konuştuğumu hatırlıyorum

0|0
    0|0
    • Baskalarinin yaninda yapabiliyormusun

• hayır yalnızken ama ilerlerse olabilir

• Normalsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...