Cİmri biri gibi gozukmek istemiyorum?

Yurtta oda arkadasim surekli ozel esyalarimi kullanmak istiyor cimbiz ya da masa duzlestirici gibi dusununce ne var tarzi dusunuluyor ama bir cok hastalik boyle yayiliyor +baskasinin duzlestiricisini vs kullandigimda sacim cabuk yaglaniyor kiz kardesimle bile ortak kullanmiyoruz kisisel esyalarimizi ne diyebilirim bu kiza?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanca söyledikten sonra anlamıyorsa insanlıktan çıkabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Ahaha :D nelere para veriyor bir cimbiz almiyor salak :D

• Ahahah :D aynen mal yaa ogrenci ne yapcak phone 6 yi anlamiyorum bu dusurse oldu tel

• Öyle :) kırdığında hiçbişeyin değeri yok. Mallığını da hatırlatırsın belki kendine gelir. Ama tabi sevmiyosan yurtta başka bir odaya çıkabilirsin

En İyi Kız Görüşü

• Deki ben paylaşmak istemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aynen bu şekilde izah et işte. Eğer durumun iyi ise size isterseniz borç vereblirim kendineze almanız için ama benimkleri lütfen kullanmayın bu konuda hassasım demen yeterli

0|0
    0|0
  • Özel eşyalarımı kullanmanı istemiyorum lutfen anlayış göster diyebilirsin

0|0
    0|0
  • Ben takintaliyqim de senle alakasi yok de kullanma bisey olur vucudum da sendn bilirim de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Deki hastalıklıyım ben doktor koşisel eşyalarını kimseyle paylaşma dedi 😄😄

0|0
    0|0
  • Ben bu konuda cok kati davrandim. De ki bende mantar var sana bulasir :)

0|0
    0|0
    • :D sac masasi duzlestiricide nasil mantar olsun inanmaz ama cidden yag dengesini etkiliyor

• Sacta da mantar oluyormus tatlim. Uydur biseyler. Bu cimrilkkle alakali değil bu ozel esya yani

• Evet ozel ama anlasa istemz zaten az once cimbiz istedi yaa dusun senin yok mu dedim altini cizerek anlamadi salak

• Seni çok iyi anlıyorum bence açıkça söyleyemezsen ima et

0|0
    0|0
    • Kamu mali olsun istemiyorum esyalarimin evde bile kardesime kullandirmiyorum sonucta kisisel esya diye bosa denmiyor

• açık açık söyle bunda ayıp bişey yok çünkü kişisel eşya sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...