Kapat

Cİmri biri gibi gozukmek istemiyorum?

Yurtta oda arkadasim surekli ozel esyalarimi kullanmak istiyor cimbiz ya da masa duzlestirici gibi dusununce ne var tarzi dusunuluyor ama bir cok hastalik boyle yayiliyor +baskasinin duzlestiricisini vs kullandigimda sacim cabuk yaglaniyor kiz kardesimle bile ortak kullanmiyoruz kisisel esyalarimizi ne diyebilirim bu kiza?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanca söyledikten sonra anlamıyorsa insanlıktan çıkabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Ahaha :D nelere para veriyor bir cimbiz almiyor salak :D

• Ahahah :D aynen mal yaa ogrenci ne yapcak phone 6 yi anlamiyorum bu dusurse oldu tel

• Öyle :) kırdığında hiçbişeyin değeri yok. Mallığını da hatırlatırsın belki kendine gelir. Ama tabi sevmiyosan yurtta başka bir odaya çıkabilirsin

En İyi Kız Görüşü

• Deki ben paylaşmak istemiyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• aynen bu şekilde izah et işte. Eğer durumun iyi ise size isterseniz borç vereblirim kendineze almanız için ama benimkleri lütfen kullanmayın bu konuda hassasım demen yeterli

0|0
    0|0
  • Özel eşyalarımı kullanmanı istemiyorum lutfen anlayış göster diyebilirsin

0|0
    0|0
  • Ben takintaliyqim de senle alakasi yok de kullanma bisey olur vucudum da sendn bilirim de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Deki hastalıklıyım ben doktor koşisel eşyalarını kimseyle paylaşma dedi 😄😄

0|0
    0|0
  • Ben bu konuda cok kati davrandim. De ki bende mantar var sana bulasir :)

0|0
    0|0
    • :D sac masasi duzlestiricide nasil mantar olsun inanmaz ama cidden yag dengesini etkiliyor

• Sacta da mantar oluyormus tatlim. Uydur biseyler. Bu cimrilkkle alakali değil bu ozel esya yani

• Evet ozel ama anlasa istemz zaten az once cimbiz istedi yaa dusun senin yok mu dedim altini cizerek anlamadi salak

• Seni çok iyi anlıyorum bence açıkça söyleyemezsen ima et

0|0
    0|0
    • Kamu mali olsun istemiyorum esyalarimin evde bile kardesime kullandirmiyorum sonucta kisisel esya diye bosa denmiyor

• açık açık söyle bunda ayıp bişey yok çünkü kişisel eşya sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...