Fanatik bir "nuri alço" hayranı olarak ilerde param olursa onun adına bir kadın sığınma evi yaptırıcam, ne dersiniz?

nuri alçonun filmleri ile büyüdüm ve nuri alço olmanın bir yaşam tarzı olduğunu düşünüyorum ve onun adına bir kadın sığınma evi açıcam.. ve ismini " NURİ ALÇO KADIN SIĞINMA EVİ" diye büyük puntalarla yazdırıcam, ne dersiniz?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :D şahane

0|0
    0|0
  • Tecavüzcüyü sempatik gösterirlerse tecavüz üzerinden böyle saçma espriler de yapılır aman ne güzel

0|0
    0|0
    • ya o adam filmlerinde rol yapıyor.. kendisini yakınen tanırım çok beyefendidir.. olaya tiyatro gözüyle bak..

• İşte bazı düşük zekalı insanlar o filmleri gerçek sanıyor oyuncuları gidip tehdit ettikleri bile oluyor

• o davar tabi.. işin o kısmında haklısın galiba.. kimbilir belkide o tür filmler olmamalıydı.. ama malum filmlerde gerçek hayattan alıntı olduğu için alınmak zorundaydı.. işin asıl trajik kısmı gerçekten alınmış olması.. yani filmdekilerin gerçektede yaşanmış olması ya da yaşanabilecek olması.. nuri kısmına gelirsek kendisiyle antalyada küçük bir dostluğumuz oldu.. aslında çok iyi adam.. birlikte likör içtik barda ve sohbet ettik.. adam gibi adam.. gerçek hayatta da nuri alçolukla başkalarının söyleyip de takılması dışında alakası yok.. gerçek hayatta kimsenin gozozuna ilaç atmaz :) eğer bir partnere ihtiyacı olursa kibar ve kendisine yakışan birini bulur ve işine bakar abimiz.. :) şaka tabi :)

• Yillar sonra seni gazetelerde gorursem aklima gelmis olcaksin

0|0
    0|0
    • evet belki iki resim nuri alço ve ben bizzat hayrına yaptırdığım kadınlar evinde ağarlamışım onu, ona gazoz ikram ederken aynı zamanda da röportaj yapıyorum falan :)

• sağol.. inşallah seninde benimde herkesin.. iyi hayelleri..

• Insallah

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...