Ev arkadasligiyla ilgili bir sorum olacakti, bakar misiniz?

Oncelikle merhaba ve yargilamadan yorumlarsaniz sevinirim.

Sevgilim ve ev arkadasi ayni evde kaliyorlar, ev arkadasinin sevgilisi surekli gelip gidiyor. Hepsi ayni bolum ve ayni siniftalar. Ben mezun oldum ve su an calistigim sirket beni sevgilmin Universite okudugu sehre 1 seneligine yollamak istiyor.

Sevgilimin ev arkadasinin kiz arkadasiyla bende arkadasim ve kiz bana dedi ki "Izmir'e gelirsen beraber eve cikalim mi?"

Acikcasi ben sevgilimle eve cikmak istiyordum.. Kiza bunu soyledim ve dedi ki ; "aslinda sen, ben, seninki ve benim ki ayni eve cikabiliriz.. sen zaten 1 seneligine burdasin, hem zaten bizim dersler hep ortak beraber calisiyoruz, ayri evlerde olsak da haftanin 3-5 gunu yan yana olacagiz. Neden bosuna fazla para odeyelim? Dordumuz ayni eve cikariz, hersey dorde bolunur."

Bana mantikli geldi, sevgilimde mantikli buldu, onun sevgilisi de :D

Iyi anlasiriz, kafalar bir, bosuna fazla para vermektense bir sene hep beraber yasasak daha mantikli degil mi?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• e yani, hepiniz bir arada olacaksanız ve öyle sevgililere kiraya verecek evsahibi bulursanız niye fazladan para veresiniz. Bir nevi önceden karı kocalı oynamış olacaksınız..

0|0
    0|0
    • ev sahibine ben o kiz adina kontra yaptiracagiz, isin içinde sevgilileirmiz olmayacak. E eve kimin gelip gittigini nereden bilecek ev sahibi?
      Onceden kari kocalik olayina gelince; o kiz zaten haftanin 3-5 gunu sevgilisinde kaliyor, ben de universitedeyken hep sevgilimde kaliyordum. Yani tek fark simdi ciddi bir sekilde 4/dordumuz sorumluluk alacagiz. onceden sevgilim ve arkadasinin eviydi biz gider gelirdik o kadar.

• eğer apartman dairesi ise kesin bir süre sonra haberi olur.. ya da kalabalık bir muhitte ise ev yoksa haberi olmaz.. Zaten beraber kalma konusunda tecrübeliymişsiniz tek sorun evsahibinin haberi olur mu olmaz mı. Biz zamanında tek bir hemşireye kiraya verdik evi kız eve erkek atıp durmuş çıktıktan sonra haberimiz oldu..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...