İnsanlar zengine mi yardım eder, yoksa fakire mi?

Biraz daha düşünmemiz lazım sadece...İnsanlar zengine mi yardım eder, yoksa fakire mi?

4|2
86|68

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlık artık ölmüş dış görünüşe önem gösterip ona göre hareket ederek insanlık yaptıklarını zannediyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 85

• İnsanına göre değişir.
    Nedense zenginlere karşı bir antipatim var. Gerçi sadece çocuklara ve yaşlılara yardım eden biri söylüyor bunu.

0|2
    0|0
    • Sokaktaki coxuklara para vermeyin arkadaslar aslinda yardim ettigimizi düşünüyoruz ama onlari sokaga daha cok sürüklüyoruz cocuklarin masumiyetini kullanarak cocuklari sokaga yoneltiyorlar lutfen yapmayin

• İnsanlar zengine yalakalık eder genelde

1|2
    0|0
  • İnsanlar fakire yardım etseydi bu halde olur muyduk sence?

0|3
    0|0
  • Prestijli olana daha cok yardim ediliyor.

0|1
    0|0
  • insanlar zengin insanlar kendilerinden daha iyi olduklarını bildiği için onlara yalakalık yaparlara ama fakir insanların onlardan daha kötü ve acınası bir durumda olduklarını bildikleri için insanların bir tarafları ve burunları kalkar ve kibirlenirler

0|1
    0|0
  • yağçılık gösteriş yapacaksa zengine merhametliyse açın halinde anlaryansa fakire yardım eder kişiye baglı kaç çeşit insanız be...

0|2
    0|0
  • ihtiyacı olana yardım etmeli

0|1
    0|0
  • Tabikide zengine insanlar çıkarcı düşündükleri sey buyuk ihtimal şudur ben zengine yardm ediyimki oda bana yardm eder fakirde para ne arasin en iyisi zengine yardm etmek 😑😑 cok kotu bir nesil yaşıyor

0|1
    0|0
  • zengine yardım ediyolar

0|1
    0|0
  • İstediğine yardım eder.

0|1
    0|0
  • Zorda olana..

0|1
    0|0
  • Zengine yardım ediyor

1|1
    0|0
  • Ihtiyaci olana

0|2
    0|0
  • Daha cok calisip zengini daha zengin ediyoruz sanirim..

0|2
    0|0
  • Guzel bir videoydu ve evet maalesef gercek o.

0|1
    0|0
  • Ben fakire yardım ediyorum.

0|1
    0|0
  • İstediğine

0|1
    0|0
  • Cidden çok anlamlı bir paylaşım. Demek ki insanlar fakire yardım etmekten çok zengine yalakalık yapıyorlar.

0|1
    0|0
  • izlemedim ama insanlar zengine yardim eder guzel giyinmis birinin birseye ihtiyaci varsa sirf zengindir dusuncesiyle hatta istemese de yardim ederler bu neden boyledir bilmiyorum ama hep boyledir

0|1
    0|0
  • Tabiiki zengine.. menfaat dunyasi..

0|1
    0|0
  • Ben hayvanlara yardim ediyorum

0|2
    0|0
  • çıkarı yoksa genelde kimseye yardım etmezler.

0|1
    0|0
  • Yalaka insanlar zengine, samimi insanlar fakire yardım eder.

1|1
    0|0
  • Manevi anlamda zenginlerin de yardıma ihtiyacı olabilir

0|1
    0|0
  • Zenginin akıla, fakirinse paraya ihtiyacı varmış.

0|1
    0|0
  • fakir bankaya gitsin paraya ihtiyacım var desin vermez
    zengin bankaya gitsin param var ihtiyacım yok desin daha çok verir
    bankayıda yürüten insanlar değilmi aynı şey işte aynı mantık

0|1
    0|0
  • Fakire.

0|1
    0|0
  • İhtiyaç sahibi kimse imkanım varsa yardım ediyorum, merhamet ve vicdani duygularımı henüz kaybetmedim.

0|1
    0|0
  • Zenginr bence

0|1
    0|0
  • Malesef zengine ederler

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    55

Erkekler Ne Diyor 67

• çünkü;
    evsiz adam görmek istemedikleri, kaçmaya çalıştıkları bir gerçek. üstelik bir kaç dolar ver demiyor, yani insanları kendi vicdanlarına bırakıyor. hepsi yaya ve ekstra maddi harcama yaptıkları bir durum yok.
    çocuk görsel olarak ya da vicdani açıdan kaçmayı gerektiren bir durumda değil, düşünülenin aksine daha gerçekçi bir yaklaşımda.(vicdan sömürme, kandırma vb gibi açılardan) çalışmadan para kazanıyor imajı vermiyor, sanki cüzdanını evde unutmuş gibi. hatta onun yerinde olmayı düşünmek bile güzel. artı olarak parayı net biçimde istiyor, araba sahibi insanlardan. yani kendi vicdanlarıyla bırakmıyor aksine tetikliyor

0|1
    0|0
  • Zengine yardım eder tabi, çünkü menfaati onu gerektirir. Fakire yardım eden çok az insan vardır çünkü ondan bir menfaat bekleyemez.

0|2
    0|0
  • Bence burada kadının suçu yok, gönlünden kopmuş vermiş önemli olan insanlar neden fakir olana vermiyor, sanırım umursamıyorlar

#ZirveTekKişiliktir

0|2
    0|0
  • İnsanlar ın genelinde işim düşerse oda bana yardımcı olur düşüncesiyle belirli bir statüye gelmiş insanlara daha çok yardım ederler, Ali Ağaoğlu sırasıyla bankaya hastaneye ptt ye vezneye, bir kargo şubesine normal bir vatandaş gibi gitsin sıra beklesin, önceliği kendisine verirler, fakir birisine de beklesin işi ney derler :D
    Hatta bir dilenciye 1 tl verseler büyük sevaba girmiş gibide gurur duyarlar, oyüzden zengine diyorum

0|1
    0|0
  • Nankör insanoğlu buldukça bunar.
    Yardım filan hikaye artık, su veren olmaz bu devirde.

0|1
    0|0
  • Fakirden alıp zengine veriyolar

0|2
    0|0
  • aslında çok normal bir durum. insanlar ihtiyacı olana yarım eder. o arabaya binen biri ihtiyacı olmasa para istemez doğal olarak kimse para vermekten çekinmez ancak her gün aynı sokakta bekleyen adama en fazla bir kere para verirsin çünkü onun ihtiyacı sahibi oluğunun inandırıcılığı kalmıyor. sokaktaki dilencilerin hepsi ihtiyaç sahibi değil doğal olarak kimsenin para vermemesi çok normal.

0|1
    0|0
  • Şöminemin başında viskimi yudumlarken bu soruya denk gelmiş olmam çok şaşırttı beni şu an, çalışın pis fakirler, viskim bitmek üzere.

haşırt.

0|1
    0|0
  • Zengine ediyorlar.

0|1
    0|0
  • bu videodaki tek işlenen konu zengin fakir değil ırkçılık. ama zengin diye yapılan şeyler iyilik olmaz yavsamak olur anca

0|1
    0|0
  • Zengine

0|1
    0|0
  • zengine broo

0|1
    0|0
  • Zengine yardım ederler

0|1
    0|0
  • Zengine yardım eder
    Cikar bekler

0|1
    0|0
  • çıkarlarına göre kanka

0|1
    0|0
  • Baksanıza zengin gün geçtikçe parasına para ekliyorken fakir gün geçtikçe eziliyor
    TABIKI BEN FAKIRI HAYIFLAMAM (HELAL!) kazanan zenginede bir şey diyemem ama gerçek bu

0|1
    0|0
  • Zenginlere yardım ediyoruz maalesef.

0|1
    0|0
  • Zenginlere yardım ediyor...

0|1
    0|0
  • yardım ihtiyacı olana yapılmalıdır. mal varlığı cinsiyet din dil ırk gözetmeksizin hemde...

0|2
    0|0
  • Biz zenginlerin siz fakirlerin yardımına ihtiyacımız yok. Vaktinizi şu soğan kokulu fakirliğinizden kurtulmak için harcayın.

Cayırt

0|1
    0|0
  • Zengine daha çok oluyor. Emek yardımı mesela..

0|1
    0|0
  • Zenginin zengin arkadaşları vardır yardım ister yardım ederler fakirin fakir arkadaşları vardır yardım ister fakir olduğu için yardım edemez. (MADDI ANLAMDA)

0|2
    0|0
  • Zengine ederler

0|1
    0|0
  • zengine

0|1
    0|0
  • Zengineee

0|1
    0|0
  • Bana kalırsa yardım etmek istediğine eder. Yani psikolojik bir durum bu.

0|1
    0|0
  • insanına göre değişir

0|1
    0|0
  • ben fakire

0|1
    0|0
  • menfaat ilişkisi

0|1
    0|0
  • kesin zenginedir