Sıkıldım artık. ?

Hiç yaşama hevesim yok hayatımda hiç anlamlı bir şey yok kendimi bildim bileli mutsuzum 1 tane kız tanıdım zaten mutsuzdum daha da beter oldum beni kullandı attı 4-5 sene sonra birinden hoşlandım reddedildim bana umut verdi ve kabul etmedi o kadar baktı bana sanki herşey üzerime geliyor evden işe işten eve asosyallikten ölücem zaten 1 tane bile arkadaşım yok ben boşuna yaşıyorum ya

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Hadi gel dertleşelim. Bugün tüm soruları gizliden cevaplıyorum. Samimiyette zirve yapacağım.

0|0
    0|0
    • yanımda olsan öyle anlatsam olmaz mı

• Olmaz. Neredesin, kimsin, nesin? Bilemem ki. Derdin varsa dinleyeyim.

• Hani samimi olacaktın, biri de çıkıp demiyor ki gel bişeyler içelim tanışalım konuşalım 22 yaşındayım işte adım tolga bir insan evladıyım senin gibi

En İyi Erkek Görüşü

• kanka bende işten eve evden işe. m k böyle hayatın ama napıcan. alkole başla en iyisi, kız meselesini de kafana takma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• varlığınız boşa değildir sizi bekleyen şeyler var

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin, emin ol sana değer verecek biri var illaki. Belki de Allah göklerde senin için daha iyi bir kısmetle nikahını kıymıştır. Ama daha Zamanı değildir? Sabret...

0|0
    0|0
  • İyi yönünden bak.

0|0
    0|0
    • nasıl yani neresi iyi

• Aynen öyle kardeşim. Terzi kendi söküğünü dikemez hesabı.

• Doğru,

• Baskalarini tanimaya calis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yaşadıkların seni güçlendirmek, temizlemek için. beklediğin gelecek inşallah ama vakti var demek ki.

0|0
    0|0
  • Enstrüman öğrenip yeni ortamlara gir

0|0
    0|0
Yükleniyor...