Hayatınız nelerden ibaret? Niye yaşıyoruz?

Hedefler, beklentiler.. Belki de para hesapları, yatırım planları... Başarı, bir terfi beklentisi, bir proje belki... Sebepler, sonuçlar, problemler?

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen hayatım tıpkı şuna benziyor..

" Sayın abonemiz, bu bir bant kaydıdır... " devamı malum :)

Yani rutine bağlamış iş-ev-iş-ev-iş-ev...

Tabii ki hedefsiz yol alamaz kimse, mutlaka bir beklentiye yürüyordur, mutlaka keşkelerinin daha iyisine çabalıyordur. Yoksa umutsuzluğa düşer, ne işi zevk verir ne çevresine hayrı dokunur artık.

Önemli olan, bu güne kadar geldiğinde, elindekilere razı olmayı bilmek, olmayan da var diyerek yürüyerek kibre düşmemek, kendisini onla bunla kıyaslamak değil, ailesinin de arkadaşlarının da elinden geleni yaptığına razı olduğunu bilmeleridir. Arkasına baktığında da onu kötü an'acak kimse olmamalı ki, hedefine yürürken geçmişe takılı kalmasın diye.

Her zaman farkındalık ve bir sonraki adımı düşünerek hareket etmek en güzeli, o zaman daha az pişman olacağımız kesin. ( bir de becerebilsek :) ) Planlar, yükselme hırsı ve ileriye dönük hedefler.. Umutlar bunların içinde ve hepsi birbirine bağlı hayatımızın dönüm noktaları..

Geçmişi Unut... Bu gün ve yarınını dengede tutabiliyorsan, değme keyfine... :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Çalışmaktan, bilgisayarlar arasında boğulmaktan,
    iyi birine rastlama umuduyla bir sürü işe yaramaz kızla diyaloğa girip bunalmaktan,
    balkonumdaki bitkileri sulamaktan ve büyümelerini gözlemlemekten,
    sahile inip denizi seyetmekten,
    parklara gidip güvercinleri beslemekten,
    müzik dinlerken gözleri kapatıp başka dünyalara dalmaktan ibaret..

1|0
    0|0
    • Derdini yanarmış gibi anlattın ama renkli ve zenginsin

• Teşekkür ederim.. :)
      Hepimizin hayatı öyle değil mi zaten? Biraz renkli, biraz dertli..
      Bu arada özelden soracaktım ama mesaj alımın kapalı.. Mesleğin okul öncesi öğretmenliği mi?

• Herkesin bir hikayesi vardır kime ete kazır kimi kağıda ben kağıda döktüm
    Ama şunu söyliyim yıkılmadım ama ayaktada değilim

1|0
    0|0
  • hiç.

1|0
    0|0
  • aslında hayatım bazen herşey bazen hiçbirşeyden ibaret bu sıralar böyle sanırım..
    biraz dengesiz bir durumdayım

1|0
    0|0
  • Büyük beklentilerim olduğu söylenemez ama umudum her zaman vardır. Benim beklentilerim hep sürpriz olarak ortaya çıkmıştır. Beklenti varsa pişmanlıkta vardır.
    O yüzden beklentiyi pek sevmem.

1|0
    0|0
  • spor ev bıde okul lanetı kanks

1|0
    0|0
  • Beklentiler var.

1|0
    0|0
  • Aslında pek de bir beklentim projem vb bişi yok ama limitsiz filmindede olduğu gibi insan köşeye sıkıştiginda niye yasiyorum diye sorup intiharın eşiğine geldiğinde bir kez daha içinden geçiriyor "ya bir kaçış yolu var ise?". İnsanlar böyle işte en ufak umut Işığı bile yaşama tutunmaları icin yeterli bir sebep.

1|0
    0|0
  • Niye yaşadığımı hiç bilmiyorum. Sanırım yaşamak zorunda olduğum için yaşıyorum. Elimden gelen birşey yok ^^

1|0
    0|0
  • Hayallerim ve ideallerim için bilhassa Allah rızası için

1|0
    0|0
  • Sevmek, sevilmek, ilişki, aşk, seks, yemek, içmek, ağlamak, gülmek, kaçmak, yakalamak, yakalanmak, dövmek, dövülmek, öpmek, öpüşmek, s.. mek. s... şmek. bir sürü şey var... hayatın kendisini anlatsak hayatımız biter :D boşver oyüzden yaşa gitsin :D

1|0
    0|0
  • Ks den ibaret

1|0
    0|0
  • yemek yemeden ibaret

1|0
    0|0
  • Ev okul

1|0
    0|0
  • Sabit genelde ögrenciyiz kanky :D

1|0
    0|0
  • Uğraşıyoruz işte d.

1|0
    0|0
  • geldik gidiyoruz :D

1|0
    0|0
  • Neden bu dünyada olduğumu anlamaya çalışıyorum bunun dışında bir hedefim yok

1|0
    0|0
  • hayatım yok

0|1
    0|0
  • Cuara cigara sigara

0|0
    0|0
  • uyku, okul, lol, içki, sigara ve seks. hayatım bunlardan ibaret

0|0
    0|0
  • Birde aile başkada birşey yok işte boş hayat onun için dünyada ki en büyük yatırım ibadettir

0|0
    0|0
  • Esas amaç edindiğim şey sonsuzluk.. Belki bu perde arkadasında kalıyor ama başarmak istediğim şey o.. Görünen amacım ise, hukuk.

1|0
    0|0
  • Boktan bir hayat işte bizimkisi. ..

1|0
    0|0
  • SEKS SEKS SEKS

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• hepsii var hayatımda

1|0
    0|0
  • Normal şeyler

1|0
    0|0
  • Artik bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Yaşıyorum ama neden yaşıyorum? sorusunu kendime sorduğumda verebilecek bir cevabım yok. Sadece yaşıyorum yani. Ve hayatım da problemlerden ibaret

1|0
    0|0
  • Beklentilerimizden ve bulamadiklarimizdan ibaret 😕

1|0
    0|0
  • Daha iyi olması için.

0|0
    0|0
  • Kafamda sadece kariyer.

1|0
    0|0
  • Mutluluğun suç olmadığı bir yere gitmek için çabalıyorum

1|0
    0|0
  • Ileriki hayatım için şimdiden biriktiriyorum birşeyleri. Bakalım hayat neler çıkaracak karşımıza

1|0
    0|0
  • Yatay geçiş için çalışıyorum çalışıyorum ve çalılıyorum. Çalışmadığım kısa zaman da vicdan azabıyla geçiyor. Nefret etmek buysa demek.

1|0
    0|0
  • Kariyer hedefim ve sağlıklı olma hedefim var hayattan şimdilik

1|0
    0|0
  • Beklentiler ibaret

1|0
    0|0
Yükleniyor...