Evet sen, niçin elini taşın altına koymuyorsun?

öyle görünüyor ki –bu site de dâhil– çoğu gencimiz insanımız bomboş geziyor, vaktini absürt şeylere harcıyor, zihnini belaltına yoruyor –hatta bu edepsizliği meziyet sanıyor– ve bir kitap okumayı kitaplara para vermeyi hatta okula gitmeyi vb. delilik olarak görüyor. oysa lafa gelince vay efendim ülkemiz gelişmiyor, gün geçtikçe geriliyoruz, kadına şiddet var, tecavüzler arttı ülke savaşa gidiyor bütün suç devletin hain hükümet suçlu hükümet vb. vb. diye yakınılıyor.

takdir edersiniz ki bütün bunlar aslında devletin değil cahilliği meslek edinmiş anca çenesi çalışanların ve her konuda ezberlenmiş laflar edenlerin suçu. aslında boş sözler sarfedeceğinize niçin bu ülke için kendiniz için insanlık için elinizi taşın altına koymuyorsunuz? niçin hukuk, tarih, din, bilim, felsefe vb. kitaplar okumuyorsunuz?

neyse. sorum şu olsun; her şeyi başkalarından bekleyen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bişi dicem de devlet desteği olmadan nasıl olcak o iş? Ben tecavüzcü görsem gebertirim peki o devlet onu geberttim diye atcak mı beni hapise sen onu söyle?

0|0
    0|0
    • bişi dicem de tecavüzcüyü yakaladı diye hapse gireni duydun mu?

• yav he he yalaka

• âh ne kadar nazik bir bey.

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel anlatmışsın ağzına sağlık. Nankörler olarak düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• taşın altına beraber koyduk elımızı beraber hatırla ılk gozlerımızı kanks

0|0
    0|0
  • Haklısın. Kore dizileri vb izleniyor. Yok ki bir Diriliş Ertuğrul - KVP izleyen bilgilenen..

0|0
    0|0
  • Onlardan çok var burada.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...