Rezil oldum! dediğiniz zamanlar nelerdir?

Size göre rezil olacak durumlar nelerdir yoksa hareketleriniz ile rezil pozisyonuna düşmez misiniz?

• Rezil olacak bir duruma düşmem.
    19% (15)28% (8)21% (23)Oy Ver
  • Karşıdakinin düşüncesiyle ilgilenmem, bulundugum pozisyonun sıkıntısını düzeltmeye odaklaınırım.
    42% (33)21% (6)36% (39)Oy Ver
  • Düşünemiyorum, boş işler
    29% (23)28% (8)29% (31)Oy Ver
  • Yorum aşagıda...
    10% (7)23% (7)14% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• Okulda merdivenlerden resmen yuvarlanmıştım ama sonracıma aşkım yakışıklı karizmatik murat hocacığım elimden tutup kaldırmıştı hiç unutmam

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• evet kendimi rezil hissettim ama olmamısımdır bence
    insan düştüğü için rezil olmaz dimi? :(

0|1
    0|0
    • İnsan düştügü için rezil olmaz, kendini rezil hissetmemelisin

• Yapacak bişey yok

• Fotoğraf çekinmek için arkadaşımın ısrarıyla kaya gibi birşeyin üstüne çıkarken pantolonum yırtılmıştı 😅 ama ben de kahkahalarla gülmeye başladığım için pek sorun olmamıştı. Yani; D) Içinde bulunduğun durumdan zevk almaya bakmak ☺

0|1
    0|0
  • Düşmedim pek düşüyorsam da gülüyorum

0|1
    0|0
  • Çok rezil olduğum için artık takmıyorum 😄

0|1
    0|0
  • hatırlamak istemiyorum :)

0|1
    0|0
  • Dusunemiyorum

0|1
    0|0
  • O kadar çok rezil oldum ki.. Artık takmıyorum 😃

0|1
    0|0
  • Insanlik hali.
    B dedim

0|1
    0|0
  • Kimseyi takmiyorum

0|1
    0|0
  • kimseni ngörüşü bni ilgilendirmez küçük hatalar olabilir bna rezillik demem :D

0|1
    0|0
  • Hemen hemen her gün diğer insanların rezil oldum dediği şeyleri yaşıyorum ama gülüp geçiyorum çoğu zaman

0|1
    0|0
    • Hergün rezil oldugunu düşünmüyorum canım, bu kadar kendini hırpalama..
      En güzeli de gülüp geçmelisin tabiki :)

• Eskiden sevdiğim çocukla _çocuğun haberi var ve su an vazgeçmiş bulunuyorum_ aynı beden dersine düşüp her hafta hocanın +18 hareketler yaptirmasiyla REZİLLİK demisligim var ve durum halen devam ediyor...

0|1
    0|0
    • Beden ögretmeni +18 hareket yaptırdıgına emin misin?

• Kaç yaşındasın?

• Sence?

Erkekler Ne Diyor 10

• 1|1
    0|0
    • 50 kuruşa bir çay içip tüm dertleri unutabilrdin oysa ki :D

• kafede calisiyordum o sırada garsonum abi bahçe full çekiyor canım her sıkıldığında tepsiyi havada düz cevirirdim. bir ara icerden tepsiyi aldım bahceye yol aldım bir firlattim tepsiyi 1 metre önume düştü yuvarlanarak bahçeye gitti e tabi bende pesinden kosuyorum manzarayi siz düşünün. d

birde

bir ara ozel bir firmada moderatorluk yapiyorum ofisin hemen karşısında çiğ köfteci vardı. Adam o gün dukkani acmadi abi. Sonra 30-35 yaslari da bir kadın girdi ofise karsidaki dukkanin sahibi ali abiyi sordu bize de genelde hep erkekler gelir iş olsun adres sormak icin olsun gunde milyon kere abi derdim. Kadina da ali abi bu gün gelmedi abi dedim. Kadin şöyle kafayi bir uzatti caprazlama gozunun birini kıstı ve dediki"efendim canim anlamadim?"

cok dehşetül vahşet derecede kötü hissetmiştim her ikisindede.

0|1
    0|0
  • Yurtta yaptığımız eşeklikleri bütün herkesin içinde söylemeleri her zaman rezil ederdi beni.

0|1
    0|0
  • arada bir rezil olmak yidir insanı kibirden uzak tutar insan olduğunu ve diğerlerinden farkı olmadığını hatırlatır.

0|1
    0|0
  • 12-13 yasimda iken masturbasyon yaparken komşumun kızına yakalanmıştım, uzun zaman yüzüne bakamadim, geçen sene onunla kısa dönem ilişkim oldu bu konuyu anlattığımda ilimizde gülmekten yarılmıştık , hiç unutmucam hahahah :D

0|1
    0|0
  • utandığım anları çabuk unuturum

0|1
    0|0
  • Oldu lisede.

0|1
    0|0
  • Artık alıştım rezil olmaya sallamıyorum bile

0|1
    0|0
  • Lol oynarken. İyi oynarım dediğim hero ile kötü oynadığımda 😄

0|1
    0|0
  • Geçmişim rezaletlerle dolu , tabi bana göre insanların normal yaşantı saydığı şeyler.

0|1
    0|0
    • Burada mühim olan sana göre rezil olmak mı toplum algısı mı önemli sence?

• Ders al, yaşadıklarını tekrar etme, dikkat et..
      Her insan hata yapar unutma.

Yükleniyor...