Sevme şekliniz nedir?

Konumuz hayvanlar, küçük çocuklar... Uzaktan mı, sözle mi, hafif okşayarak mı, yoksa benim gibi severken kendinizi kaybederek mi? Benim gibi bir pati uyarısı ile kendine gel artık denilen üyeleri merak ettim.

0|1
30|45

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvanları elime alıp sevemem ancak uzaktan sevebilirim. Mesela bu resmimdeki kediyi sevdiğim gibi :)

Küçük çocukları da sözle sevdiğim veya kucağıma alıp sevesim de olur. Mesela yeğenimi iki türlü de çok severim. Bazen tabi kendimi kaybederek seviyorum çünkü çok tatlı kendisi :D

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Şöyle mıncıklaya mıncıklaya. Yoğura yoğura. Boğuşa boğuşa. Kırdığı kaçıncı gözlük oldu bir bilseniz. Kim mi kırdı. Pasham. Boxer dır da kendisi. :)

1|0
    0|0
  • Recep ivedik gibi severim.

2|0
    0|0
  • Sevgini vermesini öğren. Çünkü gönIün anIasın ki hepsine yer varmış. Sevgisiz insandan dünya, unutma ki korkarmış.

1|0
    0|0
  • hmm. hayvanları doğayı ağaçları insanlardan daha çok seviyorum onlarla senin deyiminle pati teması veya bir ağacın yaprağına dokunurken mutlu oluyorum. ama kendini kaybedicek kadar seven birini duydum için ümitlendim.

1|0
    0|0
  • çocukları yoğurarak severim

1|0
    0|0
  • Isırarak severim.

1|0
    0|0
  • Ben uzaktan sevmeyi tercih ederim

3|0
    0|0
  • Her turlusu var bende

1|0
    0|0
  • Hafif okşayarak.

1|0
    0|0
  • Kendimi kaybediyorum kedimi severken. Ananın bilmem neresini yerim diyorum her seferinde aynı duygu çıldırıyorum bunu görünce ya😄 Ağzını yüzünü mıncırıyorum ısırıyorum bile kafasını bazen

1|0
    0|0
  • hayvan gibi severim

1|0
    0|0
  • Sarılarak

1|0
    0|0
  • Parcalarim 😆

1|0
    0|0
  • Mıncıklayarak, ısırarak.

1|0
    0|0
  • uzaktan iyidir kalbe gem vurur !

1|0
    0|0
  • Kedi ve köpek gördüğüm zaman bir korna sesi gelene kadar aklım yerinde olmuyor insanı sevmekten daha güzel geliyor daha samimi

1|0
    0|0
    • İnsanı büyülüyorlar resmen :)

• Köpekler bakışında o sevgi açlığını gösteriyor nasıl gidip yanaklarını sıkmadan durabilir ki bir insan kediler desen tor tor sesini duyduğunda kucağından indiresim gelmiyor valla

• cocukları yiyerek severim :D

1|0
    0|0
  • Sevdiğimin yakınlığına göre mesafeli de olabilirim ama sıcak ve samimi bir çocuksa onun akranı olup alt alta üst üste boğuşabilirim. Bu kedi- köpekler için de geçerli. Zorla sataşıp boğuşmaya kadar yolu var :)

1|0
    0|0
  • Köpeğini çocuk gibi severdim ya ufaklik var oda ole ama benim sevmem hoşuna gdiyo guluyo

1|0
    0|0
  • Güler yüzle sevgimi belli ederim, fazlasında şımarırlar.

1|0
    0|0
  • Köpekleri ve bebekleri uzaktan Sevemem hiçbir canlının yavrusuna karşı koyamam

1|0
    0|0
  • kendimi kaybederim köpekleri severken :)

1|0
    0|0
  • Hayvanlari uzaktan , çocukları ise sohbet ile, ilgilenerek..

1|0
    0|0
  • çocukları okşayarak hayvanları da uzaktan :D arada okşarım sadece.

1|0
    0|0
  • Ya ben kedimle uyuyorum sen düşün artık ne kadar sevdiğimi

1|0
    0|0
  • Valla köpeklere ayrı bir sevgim var hele bide goldensa bir başka oluyor ☺

1|0
    0|0
  • ısırmakk :D

1|0
    0|0
  • Sevdiğimi içimde hissederim dokunarak sevgi beslemem sözle ise nadiren.

1|0
    0|0
  • Çok pis mıncıklarım. :)

1|0
    0|0
  • Ağzını burnunu yiyerek sevenlerdenim :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 29

• Ahh, hayvanları da çocukları da severken kendimi kolayca kaybederim. Ağzını burnunu yiyesim falan gelir özellikle çocukların. Cogu zaman ısırırım falan, alıştı artık yeğenlerim de, sesleri çıkmıyor. Hatta "Teyşe yavaş ışıy, şonya ben şeni ışıyyıcam" laflarını çok duyuyorum😍

1|0
    0|0
    • Tavşanlara evde bakmak zor ya :)

• Ya ben ilkokuldayken besliyorduk tavşan ama kedinin kaptığını görünce çok üzülüp arka bahcemize ağlayarak gömüp fatiha okumuştuk arkasından😑

• Hayvanları uzaktan, çocukları dokunarak seviyorum. Çünkü korkuyorum hayvanlardan 😄

1|0
    0|0
  • Hayvanları uzaktan
    Bebeklere kiuilmayacak gibi olanlara sarılarak böyle

1|0
    0|0
  • Hayvanları hunharca seviyorum :)) çocukları da uzaktan😁

1|0
    0|0
  • Sevmem ben sadece hayvanları severim böyle okşarım öperim

1|0
    0|0
  • Kedi köpek faln öperim sarılırım aşırı severim hayvanları :D çocukları uzaktan :/ yanlarına gitmem öpmem

1|0
    0|0
  • Yeğnimi mıncırarak ve ağlatarak severim. Diğerlerine daha sakin davranırım😊 Hayvanları ise okşayarak severim. Bazen kendimi kaybedebiliyorum.

1|0
    0|0
  • hayvanları severken kendimi kaybederken iş küçük çocuklara geldiğinde uzaktan bile sevemiyorum

1|0
    0|0
  • abartarak sevenlerdenim ısırırım falan öyle işte tabi hayvanları ısırmıyorum onlara sarılıyorum falan

1|0
    0|0
  • sevmem yüz vermem buda benim serseri stilim

1|0
    0|0
  • Döverek severim.

1|1
    0|0
  • Sanirim yanliz degilsin 😊😊

1|0
    0|0
  • Fena hırpalarım anne babası zor alır elimden

1|0
    0|0
  • Tabiki severken kaybederek

1|0
    0|0
  • sert seviyorum ben :D illa karşıdakinin bir tarafını sıkcam, mıncırcam ya da ısırcam :D

1|0
    0|0
  • Çok pis severim

1|0
    0|0
  • Mıncırarak:D

1|0
    0|0
  • Hafif oksayarak

1|0
    0|0
  • Hırpalayarak 😂

1|0
    0|0
  • Öyle bir şeklim yok

0|0
    0|0
  • Can yakmadan severim onları ama büyük birini "kankilerimi " falan seversem döverek severin :D

1|0
    0|0
  • bir kedimiz var pamuk uzaktan sözle seviyorum. Çocukları ise yanaklarını sıkarak seviyorum.

1|0
    0|0
  • Deli severim

1|0
    0|0
  • Kendi canım gibi kıymetliler. Her canlı sevgiye muhtaç. okşarım beslerim güzellikleri

1|0
    0|0
  • Hayvanlara pek dokunmam sözle severim ama çocukları öperim koklarım sarılırım yerim ben onları:)♡

1|0
    0|0
  • Acayip kanim kaynasada sadece hafif tebessum ediyorum bn ya

1|0
    0|0
  • Sadece uzaktan severim. Azıcık dokunurum o kadar.

0|0
    0|0
  • döve döve severim çimdiklere boğarım

1|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...