18 yaşindayim sakal daha çikmadı normal mı?

Yeni 18 yaşinda girdim ve sakal sadece faul olan yerlerden çikti yanaklarda yok çenede yok sadece yan taraflardan çikti sizce çikarmı?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• jilet vur

0|0
    0|0
    • Yok yaa jilet pis ediyomuş diye duydum

• kötü durmuyorsa öyle devam et kalın çıkacağına ince çıksın yani daha güzel bence çıkmaması çok hafif çıkması yeterli zaten o da olur

• Aynen bazen seyrek guzel duruyo

En İyi Erkek Görüşü

• Ne guzel iste. Millet cogu sakali tiras etmek zorunda kaliyor ve sende buna mecbur kalmiyorsun tiras etmeyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• amannn bırak çıkmasın yaa nalet bir şey zaten her sabah kes allah kes kes allah kes

0|0
    0|0
  • Ortağım jiletten kasma. Ama çıkmiceği varsa çıkmıyo meret. Benim çene kemiğinden alt hizada çıkıyor üst hizada çıkmıyor mesela. 25 yaşınayım yaşıtım arkadaşlarımdan sakal çıkmayanları da biliyorum.

0|0
    0|0
    • Babamin 20 yaşina kadar tuy yokmuş suratinda 20 den sonra cikmiş babamda

• Kanki köse olma ihtimalin olabilir 20 yaşında tamamsn belli olur. Bide zaten kardeşim askerde kesecen herhangi bir sektörde çalışırsan memur felan olursan kesecen çıkmaması daha iyi bence

0|0
    0|0
    • Babamin sakalli 20 yaşinda çikmiş bende yanlarda çikiyo bogazimin altinda çok hafif bide bıyık var tuy oda ama yani belirgin siyah kil değil

• Sabret bro 😉

• Eczaneden iyi bir serum al araştırarak al

0|0
    0|0
  • Normal değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...