Küçük düşürülsen ne yapardın?

Kişi tarafından küçük düşürülsen bir ortamda ne yapardın o kisiye , ya da düşüncelerin ve duyguların ne olurdu?

0|0
29|20

En İyi Kız Görüşü

• o insanla 2 yıldır konuşmuyorum.

0|1
    0|0
    • Demek başına geldi :D

• Hayır o kişi ile değil benimle konusuyorsun , bu kişi kim bilmiyorum ama zoruna gitmiş galiba :\

En İyi Erkek Görüşü

• Orda bisey yapmazdım onun seviyesine duserek felan tartısmaya girmezdim ama bir yerde yakalarsam fena olur

0|1
    0|0
    • Bende biseyler yapmaya çalışırdım ama sohbetin degismesi daha iyi olurdu :D

Kızlar Ne Diyor 28

• Eger kiz arkadasim sevgilisin yaninda beni kucuk düşürmeye calisirsa o anda hicbir sey yapmam veya soylemem.
    Yanimizda bir cok insan varken beni kucuk dusurmeye calisan olursa yine bir sey yapmam veya soylemem. Aklin sira kendini ustun beni ezik gösterecek. Bu dusunceyle ezik oldugunun farkina varana kadar demem bir sey.

0|1
    0|0
    • Zaten aynen o durumlarda susarsan kimse böyle büyütmez gözünde , ama icine ateş düşerse zaten caktirmassın yani :D

• Yakın cevrem bilir insanları susarak cezalandirdigimi. En buyuk cevap susmak degil midir?
      Ne bileyim garip geliyo insanlarin başkalarını kucuk düşürdüğünü zannedip artistlenmesi.
      Felsefe yapıcam sanirim kendime hakim olamıyorum Şu an .

• Öyle şeyler pek olmuyor biz zaten birbirimizle dalga geçeriz hep. Ciddi ciddi olursa herhalde bir daha görüşmem o kişiyle.

0|1
    0|0
  • agzının payını verırım.

0|1
    0|0
  • Küçük düşüreni, küçük düşürürüm. Ayar verirken ayar alır ne olduğunu anlamaz.. en gıcık gittiğim insan huyu

0|1
    0|0
  • Ben de karşıdakini küçük düşürüuorum

0|1
    0|0
  • Ağızını burnunu patlatıyorum ;) Fazla küçük düşünemiyorlar beni çünkü tüfek derler bana laf makinası var İçimde herhalde 😄

0|1
    0|0
  • Takmamaya calisirim

0|1
    0|0
  • Kimse mükemmel degildir benim kücük düsecek bir durumum varsa onunda vardr muhakkak.

0|1
    0|0
  • o kişi kim ki beni küçük düşürecek?

0|1
    0|0
    • Yani genel olarak sordum , sevgili , eş , dost , arkadas , ya da ortamda sevmediginiz bir kişi , kim olursa olsun küçük düşürülünce insan soğur iyice , heleki sevmedigi biri ise varya of :D

• Unutmaya alışmak da var ama karsindaki kisiyede olursa o daha kötü alışmak cok kötü yaw

• alışılıyor

• dötlerine pamuk tıkarım.

0|1
    0|0
    • Şiddetle biseyler yapabilirsin tabi ama seninde biseyler deme şansın varsa onuda yapardın :D

• Aynisini ona da yapardim

0|1
    0|0
  • O biraz zor da ha oldu düştüm öyle bir duruma diyelim aynısın iki katını farklı ortamda ya da aynı ortamda bende ona yaşatırım

0|1
    0|0
  • Hicbirsey

0|1
    0|0
  • Gerçekten küçük düştüysen o an aklına bişey gelmez kendimizi kandırmayalım. Lafı yiyip oturacaksın gecede keşke şunu deseydim bir daha yaparsa şunu diyeyim diye düşünmekten uyuyamayacaksın

0|1
    0|0
  • umursamam, daha sonra aynısınıyaparım

0|1
    0|0
    • Yani buda olabilir , biraz çaktırmamak :D sonrada kesersin biletini oda olabilir :D

• Psikolojik siddet uygularim her kimse onu bana yapana... Cok pis òdetirim~

0|1
    0|0
  • kck dusurdkleri seyi kfamdan siler giderdm yani oyleleri bence cok basit onlra diycek bse bulamam :D :D

0|1
    0|0
    • Demek senin için kolay bisey ama ben intikam alırdım , o sıra olmasada olurdu başka bir zaman :D

• Hahaha cok güzel kardeşim insanlar varya ya kendilerini düşünen ve bencil olan insanlar :D bu nerden ciktiysa icimden geldi :D

• Kendimi savunurum

0|1
    0|0
  • Hemen karşı bir laf söylemeye çalışırdım sonra bir güne varmaz muhtemelen " ya biraz kırıcı konuştum" diye giderdim yanına :P bazen sadece gülüp geçmek lazım ama olmuyor hep :P

0|1
    0|0
  • Yine seviyeni belli ettin dostum derdim belki.

0|1
    0|0
  • Küçük düşüremezler ama intikamım çok ağır olur

0|1
    0|0
  • Yerin dibine sokarim

0|1
    0|0
  • Söverdim

0|1
    0|0
  • Çekip giderim

0|1
    0|0
  • Başına bir iş gelir

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey yapmam , onun seviyesine inmem, güler geçerim

0|0
    0|0
  • Beni ancak ben küçük düşürurum baskasi yapamaz

0|0
    0|0
    • Zaten seni küçük düşürmesi için bir ozelini bilmesi lazım , zaten kendini düşüren kendindir :D cok tuhaf konustum galiba

• Küçük dusururdum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Anında hiç beklemediği cevabı veririm
    o anı yaşamamak için yalvarırdı

#Türkerkeğii

0|1
    0|0
  • Az halı deseni saymadık

0|1
    0|0
  • Fiziksel salak salak sulu essek şakalarını hic sevmem yapani o an orada gomerim. Eğer sozlu olarak bana laf sokar küçük gormeye çalışırsa zaten kiskanilan birisi olduğumdan cevap bile vermem onlar 2 dk güler sonra yine kıskançlıktan catlarlar. Benim aleme yanlışım olmaz.

0|1
    0|0
  • daha lafı bitmeden yer yarılsa da dibine geçsem dedirtecek durumlara düşer o insan.
    ibreti alem olur.
    ki o sebeple çevremde ibret alıp ileri geri konuşmuyor insanlar.

0|1
    0|0
  • ben de onu küçük düşürürdüm

0|1
    0|0
  • bisi yapmam knk

0|1
    0|0
    • Bende bisey yapabilirsem yapardim ama baktım olmuyor sohbetin degismesini beklerdim :D

• Cok sinirli bir insan oldugum icin cesaret eden olmadi.

0|1
    0|0
    • Sinir kötü bisey ALLAH herkese sabır versin.

• Yaw laflarım ağırdır benim , düşülcek duruma kolay kolay gelmem , gelsemde bende onun hakkında herseyi kusarım belasını veririm yani.

• Eger boyle bir insan olsaydin bu soruyu sormak aklinin ucundan gecmezdi. Iyi gunler. Herkes lafta padisah zaten.

• kim oldugu, samimiyet derecesi, cinsiyet ve beni hangi konuda küçük düşürdügü önemli?

0|1
    0|0
  • Onun küçük dusmesini bekler halimden anlamasını beklerdim aynı hatayı ben yapmazdim

0|1
    0|0
    • Bence susmak daha iyi , takmamak gibi bisey zaten o anda başka sohbetlere girilir , ama acısı icinizde kalır ve belli etmemeye çalışırsınız. Bana olmadı hiç ama işte olmuş gibi olsa düşünüyorum :D valla o kişi eğer ciddiyse ölene kadar pesini bırakmam

• Aynen oyle

• 👊👊👊👊

0|1
    0|0
  • Daha da küçülüp cevap vermem.

0|0
    0|0
  • bir daha yüzüne bakmazdım o kişinin

0|1
    0|0
  • O anki sinirime bağlı, Öldürebilirim de.

0|0
    0|0
    • Bence takmasan baska bir sohbet girer araya kötü bir durumsa eğer oda icinde ates olabilir.

• Kavga ederim.

0|0
    0|0
  • Büyük düşürürüm

0|0
    0|0
  • kin tutarım, zamanı gelince emuğakorum denk getirip

0|0
    0|0
  • o kişi çok pis döverdim...

0|0
    0|0
    • Ya döversen iyice rezil olmazmısın , caktirmamak daha iyi olur ve sohbet degisebilir :\ ama senin fikrin yani

• o zaman dışarda döverim:) yok herkese ders olur :D

• gülüp geçiyorum

0|1
    0|0
  • Bağırırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...