Görüşlerini beğendiğiniz takdir ettiğiniz kişi takip isteğinizi kabul etmezse üzülüyor musunuz?

Bir süredir uzaktan takip ettiğim olumlu pozitif görüşleriyle dikkatimi çeken birisi vardı, bugün takip isteği gönderdim kabul etmedi. Gerçekten üzüldüm. Sizdede oluyormu takip isteğiniz kabul edilmediğinde üzülüyor musunuz?

1|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Henüz çok yeniyim. Öyle bir şey olmadı :) Ama olursa ben de üzülürüm sanırım sonra da kendi kaybeder der sorulara cevap yazmaya koyulurum :P

0|1
    0|0
    • kendi kaybeder demek haksızlık olur, ne olursa olsun takdir ettiğim kişi takdir ettiğimdir. takibimi kabul etmedi diye fikrimden dönemem. Dönmem

• Dön demedim zaten ama takdirini onaylamamış sayılır demektir bu. O yüzden fazla da üzülmemeye çalışmalısın.

• hayır

0|1
    0|0
  • Öyle bir durum yaşamadım.. Yaşasam da kendi bilir, ben kolay kolay kimseyi takip etmem..

0|1
    0|0
    • Görüş, düşünce ve hayata bakış açısıyla örnek olan birisi olduğu için üzüldüm zaten, sıradan birisi olsa tınlamazdım umursamazdım. Bu sitede ergenlerin egemenliğini kabul ediyorum, ama onlara boyun eğmiyorum. onun için aklı başında ne dediğinden, ne konuştuğundan haberi olan, belli bir çizgisi olup çizgisinden şaşmayan kişileri görmek neredeyse imkansız gibi bu sitede. Sizinde zaman zaman canlı yayında görüşlerinize denk geliyorum. Sizinde belli bir çizginiz var takdir ettiğim kişiler arasındasınız. Bu zamana kadar hiçbir yorumunuzda görüşünüzde taşkınlık yaptığınızı görmedim. Özü sözü doğru birisiniz. Takip edilmeye değer birisiniz. Sevgiyle kalın

• Güzel düşünceniz için teşekkür ederim.

• Üzülürüm ama fazla umursamam,,
    Herkes kendine yakışanı yapar,,
    Sen de hiç sıkma canını

0|2
    0|0
    • Neden yanlış anlaşılıyorum, yani kimse kimseyi beğenmek ya da kabul etmek zorunda değilki, herkesin kendine göre bir yaşam şekli, görüşü var, belkide izlenmekten hoşlanmayan birisi, beni takip isteğimi kabul edilmedi diye bunu kişiselleştirmem. Ve o kişinin dürüstlüğüne düzgünlüğüne takip isteğimi kabul etmedi diye laf söyleme hakkımız yok. bilakis karakterli biriymişki çizgisi varmışki tanımadığı kimselerin kendini takip etmesine izin vermiyor derim. Ama sonuçta üzülürüm. Yani bakış açılarımız farklı sizinle

• Elbette o da bir ihtimall :)

• uzaktan gizli gizli takip etsem bu etik olurmu? bide koskoca sitede binlerce soru ve yorumun içinde nasıl denk gelicem onuda bilmiyorum :)

• Pek onemsemem

0|1
    0|0
  • Kimseyi takip etmem

0|0
    0|0
  • Yoo banane yahu

0|0
    0|0
  • Tanimadigim bilmedigim gormedigim kisilerin istegini onayliyorum.
    Taniyorsam onaylamiyorum azizim

0|0
    0|0
    • Burada tanıdıkla rastlaşmak büyük ikramiyenin çıkması ihtimalinden bile daha zor ihtimal. Ya çevreniz çok geniş ya da seveniniz çok.

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim basima da geldi maalesef...
    Üzülsemde yapacak birsey yok.
    Tanimadigi kisilerin takip etmesini istemedigini söyledi.
    Mesajla özür diledim. en büyük korkum yanlis anlasilmaktir cünkü. demekki kizim diyebilecegim birisi kötü tecrübeleri yüzünden böyle yapiyor olabilir. buda utanc verici degilmi?
    Denk gelirsem sorularina yorum yapiyorum.
    Umarim ileri fikrini degistirir.
    Bunuda zaman gösterecek.
    En azindan neden kabul etmedigini bildirmesi tek tesellim oldu.
    Senin ret edilme sebebin neymis? bildirdimi sana? arkadasim @soran

0|0
    0|0
Yükleniyor...