Kemalizmi savunanlar cehenneme girecekmiş Siz bu saçmalığa inanıyor musunuz?

Arkadaşlar Atatürk düşmanları arasında bir inanış var Kemalizmi savunanlar ve onun yolundan gidenler cehenneme gidecekmiş Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz gerçekten Kemalistler cehenneme girecek mi? bazı Atatürk düşmanları öyle söylüyor Kemalizmi savunanlar cehenneme girecekmiş

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Evet

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• olsun onlar gelmesinde cehenneme

0|0
    0|0
  • Hayirdir.. Vahiy mi gelmis :/ putlastirmakla, saygi duyup sevmeyi ayirt edemeyen beyinsiz cok..

0|0
    0|0
  • kalbinde iman bulunan herkes cennete gidecek.. sacma ben inanmadim ama savundugumuz seyler dinden cikariyosa orasini bilemem ama yinede savunanlar cehenneme girecekmis diye genelleme yapilamaz kimse kimsenin durumunu bilemez sonucta..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ilk beni yakarlar o zaman çohh eylenecuuuk cohhh :))

0|0
    0|0
  • Kemalist değilim. Ama ben cehenneme herkesten önce din komisyoncularının gireceğini düşünüyorum. Hristiyanların İsa'yı putlaştırdıkları gibi bunlar da Hz. Muhammed'i putlaştırıyorlar haberleri yok. Yani şirk'e önce onlar giriyor. Onun dışında eski bir kemalist olarak Kemalistlerin de (hepsi değil çoğunluğu) Mustafa Kemal'i sorgulanamayan, tartışılamayan, eleştirilemeyen bir konuma getirdiği yani putlaştırdığını düşünmekteyim. Eleştiri olacaksa her kesime eleştiri olmalı.

0|0
    0|0
  • Tanrıyı/Allahı kendilerine kul yaptılar. istediklerini cennete sokturuyor istemediklerini sokturmuyorlar. :)

0|0
    0|0
  • Onu soyleyenler
    ALLAHA şirk kosmanin en buyuk dugunu dinden ciktiklarini ve bunun en buyuk gunah oldugunu bikiyolarmi acaba

Oyle bisey varsa beraber yanariz..

0|0
    0|0
  • İnanıyorum çünkü dinsiz oluyorlar, içki içiyorlar, osmanlıdan nefret ediyorlar. En iyisi milliyeçi olmak. Milliyetçiler ne Atatürkü ne de Osmanlıyı red eder. Ayrıca, islam düşmanı olmaz.

0|0
    0|0
    • bence de ulusalcı olsan dinsiz imansız derler muhafazakar olsan yobaz derler en iyi görüş milliyetçiliktir ama aşırı olmamak kaydıyla

• Doğrudur.

• Recebi savunanlar cennete gidecekse ben Ataturkcu olup cehennemde yanmaua raziyim. Ki hangi cehennem mk kim soyluyor bunu. Gidip gormus mu? Bunlar hep makattan uydurmalar

0|0
    0|0
  • atatürkü bende severim ama abartanlar gerçekten bence saçmalıuyor.

0|0
    0|0
  • Ahah yobazlığa yeni bir adım

0|0
    0|0
  • Ben inanmıyom

0|0
    0|0
Yükleniyor...