TÜRKİYE rusya savaşırmı savaşırsa rusyanın vahim hali ne olur?

selam millet nasılsınız? ne dersiniz rusya ile savaşalımmı ama bu savaşta rusların diz çökmesi uzun sürermi yoksa kısa bir sürede diz çöktürürmüyüz ALLAH ın kafir topluluğuna... bütün vatan severlere selam olsun..

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• 3 günde moskova da cuma namazını kılarız 😀

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• http://i.hizliresim.com/4r2LZp.jpg
    Rusya Dünyanın en geniş topraklarına sahip, Özellikle Sibirya üzerinde çok büyük zenginlikleri var (madenler vs) ve tüm topraklarını rahatça koruyacak bir güce sahip. Bugün ABD'nin bile çekindiği bir ülke ki ABD'nin dünyanın en güçlü ordusuna sahip olduğu biliniyor.
    Türkiye Rusya'ya oranla çok ufak topraklara sahip. Buna rağmen sınırlarının içinde dahi insanlarını ve askerlerini korumaktan aciz. Üstelik ne teklonojisi var, ne geniş bir hava filosu, ne de modern askeri araçları. Tek güvencesi Nato.
    Sonuç:Eğer Rusya'ya saldırmak istiyorsanız önce saçma salak hayallere sığınmadan önce her yönüyle Rusya'ya denk bir rakip olun. Allah galibiyeti sadece daha iyi hazırlanana verir, sadece müminliğine güvenene değil!

0|0
    0|0
    • saçma salak hayallere sahip olan sensin iman olmadan zafere ulaşamazsın iman olmadan yaşayanlar imanı olmadığı için cehenneme gidecekler rusya senin vatanına girecek sen de izleyeceksin olmadı birde yardım edin kafirlere de safınız net olsun

• TŞKR EDERİM KARDEŞİM ALLAH a EMANET OL... konuştuk sadece kalbini kırmışsam afedersin

• ingilizcem yok ama tavsiye ettiğin kitabı okuyacağım

• Şimdi düşünüyorum acaba toynağıyla nasıl yazdı bu herif bunu.

0|0
    0|0
    • sen nasıl öğrendin toynağınla yazmayı ben elimle yazdım sen toynağınlamı yazıyosun tebrik etmiyorum seni çünki sen toynaklarınla yazmıyor sahibinemi yazdırıyosun galiba bu arada profil resmin tarafını yansıtıyor ailenmi onlar

• savaşmı saçmalamayın bugüne kadar savaşla ne çözülmüş bunlada ne çöüzllsün daha iç sorunlarımızı çözemezken rusyayla savasmktn bahsetmediyn olası bir savs halinde türkiye ağır yarlr alır birlik beraberliğimz bozul her yerde iç sorunlrmz var yani olası bir savas halinde ülke karanlık yerlere doğru gider

0|0
    0|0
  • Oyle bir savas olamaz. Olursa kaybeden biz oluruz. Hava sahamizi kontrol altina almalari ve limanlari ablukaya almalari yeterli.

0|0
    0|0
  • Tipe bakınca anlaşılıyor zaten neden böyle bir şey yazdığın.

0|1
    0|0
  • arkadaş ironi yapıyor galiba

0|0
    0|0
  • amerikan çakması uçaklarla israil yaması insansız hava araçlarıyla alman yapımı tanklarla ortalığı duman ederiz tabiki

0|1
    0|0
Yükleniyor...