Suriyeli mülteciler ve taciz?

dün bir arkadaşım metroda giderken Suriyeli biri tarafından tacize uğraşmış, üstü kapalı ellemiş kızı. hayatında Türk erkeklerden dahi yaşamadığı bir şeyi ilk defa yaşayan kızın travmasını tahmin edersiniz herhalde. bu insanlar böyle yaparken hala hümanizmden bahsedecek zavallılar var mı?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle oldumu işte onu orada linç ettireceksiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sorun cikaranlari direk Isid bolgesine sinir disi etmek lazim.

1|0
    0|0
  • O suriyeliyi o otobüste sakat kalana kadar dövmek lazımdı.

1|0
    0|0
    • sizin gibi düşünen erkekler oldukça mutlu oluyorum cidden, bu ülkede hala kadın haklarını savunan erkekler kaldığına neredeyse hiç umudum kalmamıştı. umarım cezalarını çeker hepsi.

• Madem aldılar onları çadır kentlerde tutacaklardı. Savaş bitince geri yollayacaklardı

1|0
    0|0
  • Tam da dincilerin seveceği bir olay, hümanizmden bahsedenler de onlar. Tacizci tecavüzcu bu ülkede artsın ki kadınlar çarşaf giymeye zorlansın ve ülke allah kısmet ederse daha da müslümanlaşsın.

0|0
    0|0
    • iyi de çarşaflılar da tecavüze uğruyor? bence kadınlar topluca ölse rahat ederler.

• Tamam işte, bir sonraki adım kadınların evden dahi dışarı çıkmamaları, sonra kocaları tarafından tecavüz edilecekler. Bir sonraki adım ise çok eşlilik, bundan sonra artık tecavüze uğramayacaklar, ve ülke cennete girecek.

• Eğer bu olay gerçekse iğrenç bir şey ama o insanların ölmesini seyredemeyiz belki sizde o duygular yok ama bizde var fatk da bu zaten o çocuklar telef olsa daha mı iyiydi o kadınlar ışid tarafından tecavüze uğrasa daha mı iyi olucaktı dünyayı kendinizden ibaret sanmayın bırakın tüm dünya sussada biz sessiz kalmayacaz bu zulume!

0|0
    0|0
    • siz sessiz kalmayın aynen siz bildiğiniz gibi devam edin olan bizim vatandaşlarımıza olsun, bizim vatandaşlarımızdan çok onları düşünün. ayrıca bizim insanımız zarar görüyorsa suriyeli karıları ışid mi tecavüz etmiş, çocukları mı ölmüş zerre umrumda değil. sen nasıl onlar için bu zulme sessiz kalmayacağız, ölmelerini seyretmicez bilmem ne diyerek kendi vatandaşlarını yok sayıyorsan ben de onları yok sayıyor bir asalak, bir parazit gibi görüyorum. bu ülkeye parazit onların hepsi çoluğu, çocuğu, karısı hepsi. şimdi o acıdığın çocuklar gün gelecek büyüyecekler evlenip senin benim çocuğumla aynı kreşe gidip onların başına dert olacaklar. o zaman da sessiz kalmayacağız diyebilecek misin bakalım.

• suriyelileri almayacaklardı!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...