Lise arkadaşları mı üniversite arkadaşları mı?

Aslında benim sorum şöyle aslında çok saçma gelicek ama ben lise son sınıf öğrencisiyim 1 sene de hazırlık okudum yani 5 sene okudum lise ve bu süre içerisinde edindiğim tek tük çok iyi kalpli arkadaşlarım var ama çok fazla da yanlış arkadaşlık kurdum. Hiçbi zaman koşulsuz bana destek olucak bir arkadaşım olmadı. Ve hep lise arkadaşlıkları sağlamdır kalıcıdır üniversitede bulunmaz diyolar eğer böyleyse ömrümün sonuna kadar arkadaşsız kalıcam heralde:) böyle bir olay yaşayan var mı hiç aranızda

1|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• Liseye geçtiğinde İlköğretim arkadaşlarını özlersin, Üniye geçtiğinde ise Lise arkadaşlarını. Ama şunu söyleyeyim eğer sana koşulsuz destek olacak bir arkadaş arıyorsan üzülerek belirtmeliyim ki hayatın boyunca yalnız kalacaksın. Hepimiz aynıyız çünkü.

0|0
    0|0
    • En azından verdiğimiz değeri hakeden insanlar karşımıza çıkar umarım ☺️

• En iyisini um, en kötüsüne hazırlan. Yani yalnız bir hayata hazırlayın bünyenizi.

En İyi Kız Görüşü

• Kimilerinin lisesi, kimilerin universitesi iyidir. Benimki ilki, seninki ikincisi olabilir, neden olmasın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Minik; şu hayatta kalıcı olan hiçbir şey yok, inanki.
    Yaşın itibariyle bazı şeyleri fazlaca önemsiyorsun.
    Seni anlıyorum ama lisedekiler de Üniversitedekiler de... Hepsi bitiyor bir gün. Okul bitip hayata atilinca, geçim derdine düşünce hele... Hiçbir şey kalmıyor, eskiye ait... Şimdi bu söylediklerim daha masal gibi gelecek, biliyorum. Ama gerçek budur işte.
    Sadece iyi bir insan olmaya çalış. İnsan BİRİKTİRMEYE HEVES ETME. Aileden daha önemli değil hiç kimse. İnanki...

1|0
    0|0
  • üniversite tabiki çünkü lise arkadaşlarınla genelde sadece tenefüslerde ve okul çıkışlarında bazende haftasonu vakit geçiririsin.
    ama üniversite arkadaşınla şehir dışında olursan günün bütün bölümünü birlikte geçirirsin gece sabahlara kadar takılırsınız birlikte aç kalırsınız falan :D

0|0
    0|0
  • Lise arkadaşları.

0|0
    0|0
  • Üni..

0|1
    0|0
  • Kesinlikle lise arkadaşları. Liseden kardeşim dediğim 2 arkadaşımla hala görüşüyorum. liseyi bitireli 15 yıl olmuş düşünün artık. Üniversiteden hiçbiriyle görüşmiyorum

0|0
    0|0
  • Lise arkadasinla herzaman gorusrsun ama uni. Arkadasligi universite bitene kadar snde gidince gorecen ;) Allah doğru kisilerle karsilastirsin...

0|0
    0|0
  • ilkokul

0|0
    0|0
  • Yok ben yaşamadım ama bence üniv arkadaşlıkları daha iyi en azından beni dinliyorlar dalma gelmiyorlar.

0|0
    0|0
  • Üniversite

0|0
    0|0
  • Lise arkadaşları

0|0
    0|0
  • lise hepsinden güzeldir

0|0
    0|0
  • ikiside değil :D 2sinide sewmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Lise unutulmaz

0|0
    0|0
  • Ben yasadim, ama arkadasa gerek duymam, ailem yeterli, kuzenlerim vs...

0|0
    0|0
  • lise mi üni mi kısmına cevap veriyorum lise

0|0
    0|0
  • Bence ilkokul ya da oturduğun yerdeki arkadaşlarındır küçüklükten gelen

0|0
    0|0
  • lise.

0|0
    0|0
  • Çocukluk arkadaşları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• üni arkadaslıklarıda bıtııyor dostum herkes evlenıp yuva kurunca. herkesın sorumlulukları oluyor.

0|0
    0|0
  • lise

0|0
    0|0
  • lise arkadaşları

0|0
    0|0
  • Aslında ikisi de değil.
    Kafa yapımın uyuştuğu herkes
    o_o

0|0
    0|0
  • Üniversite 4. sınıftayım ve üniversiteden hiç arkadaşım yok desem yeridir. Lisedeki arkadaşlıklar gibi kesinlikle değil. Üniversitedekilerinde o sıcaklığı samimiyeti dostluğu bulamadım ben ve benim gibi düşünen insanlar çoğunlukta 😊

0|0
    0|0
  • lise arkadaşları

0|0
    0|0
  • kuzen çok farklı ya :)

0|0
    0|0
  • Üniversitedeyim ama lise :))

0|0
    0|0
  • Hepsinle gorusuyorum gerçi ben yine üniversite ye gidiyorum 🙆😄

0|0
    0|0
  • KESİNLİKLE mahalle arkadaşlığı der geçerim :) Ne lisede ne üniversitede adam akıllı arkadaşım oldu. Ortaokuldaki arkadaşlarımla yani mahalle arkadaşlarımla görüşüyoruz hala en yakın arkadaşlarım onlar

0|0
    0|0
  • Universite

0|0
    0|0
  • Lise arkadaşları ilkleri yaşatır ilk sigara icisim ilk okuldan kaçışım ilk sevdiğim çıcık ilk yenilgilerim ilk kalp kırıklıklarım üniversite ise daha farklı işim düştüğünde selam verdiğim insanlarla dolu

0|0
    0|0
Yükleniyor...