Hanzo sakalı bırakan gençleri merak ediyorum?

Arkadaşlar son zamanlarda en yakışıklı adamın bile tipini kaydıran işid sakalının bırakma amacı nedir?

• A itici görünmek özenti
    50% (4)14% (1)33% (5)Oy Ver
  • B traş parasından kurtulmak :D
    50% (4)86% (6)67% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• O işid sakalı değil. Protakalla mandalina gibi farklı şeyler. Biri lumberjack beard, ya da ormancı sakalı, lumberseksüel denilen sakal tipi diğeri islamcı tipi. Yapıları uzunlukları katları ve kesimleri çok farklı. Bir kadın bunu fark etmese, hadi bir yere kadar anlarım ama bir erkeğin bunu fark etmemesi garip..

0|1
    0|0
    • çok pis duruo o sakal adamı 40 sene ilersine götürüyor ondan incelemedim :D

• sakalsız erkek avrupai bir hava katıyor sakal araplar gibi sade sıradan görünüyor :D

• O algı gelişmiş ülkelerde değişiyor işte. Ki geçmişe baktığında 1800'lü yıllarda 1900 lere kadar yine oralarda sakal modası var. Eski mucitler yazarlar hep sakallı sakallı. Sonra tüm dünyaya traşlı erkek modası yayılıyor. Şimdi yeni yeni geriye dönüş. Yanları kısa boyun kısmı uzun bakımlı sakallar. Aslında işid'ci dediklerinde sakallarına bakıyor. Kesimleri farklı.

• Ben sakalı sevmiyorum çok bir haftadan sonra rahatsız oluyorum kesmezsem 4-5 gün oldu traş olamyanı birazdan olacağım

0|1
    0|0
  • Ozenti tabi

0|1
    0|0
Yükleniyor...