Tekrar ve tekrar aşiret olmayı çok istedim? Nasıl bir aşirete girebilirim?

Gizli Üye
Bizim sınıfta çok güzel ama çok şeytan bir kız var aşırı kötü bir karaktere sahip bizim okuldaki bir aşiret çocuğuda bunla geceleri konuşuyomuş bir süre sonra küfredip bırakmış bu da onla ilgili çok kötü şeyler yazdı sonra dünde başta bu çocuk olmak üzere tüm aileden özür sileyip laflarını geri aldı valla o kızın nasıl gözünü korkuttular hala şokum 😐
Tekrar ve tekrar aşiret olmayı çok istedim? Nasıl bir aşirete girebilirim?