Umursamaz insanlar nasıl umursamaz olur?

Umursamaz insanlar nasıl umursamaz olur? Umursamaz insanlar nasıl umursamaz olur?

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Valla herşeyi salla olursun

1|2
    0|0
    • Istemeden oluyor ama bir bakıyorum kederdeyim😂

• ️Inşallah olucam teşekkür ederim🙈

• İnşallah dualarım seninle😉
      Eig için teşekkürler😚😄😄

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• umursamayarak umursamaz olurlar

1|0
    0|0
  • vicdanlarıyla pek bağlantı kuramıyorlar

1|0
    0|0
  • Hiçbir şeyi takmayarak

1|0
    0|0
  • doğuştan geliyor sanırım ben kendimi bildim bileli umursamaz bir insanım

1|0
    0|0
  • Çünkü öyle... Öyle de ondan...

1|0
    0|0
  • Bunu düşünmekle hiç uğraşamam 😞😒

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Umursamaz insna yok umutsamaz davranan insan var onlarda alışıyor bir süre sonra

1|0
    0|0
    • Öyle davransam öyle olur muyum sadece kendimi önemseyip psikolojik baskılardan kurtulmak istiyorum

• Umursamamak sadece kendini düşünmek değildir olayla insnalara tepkisiz kalmaktır..

• Öyle olarak gördüğüm birine sormuştum. Benim yapım böyle kötü bir olay bile yaşasam tecrübe oldu diyorum iyi tarafından bakıyorum dedi. Mantıklı aslında

1|0
    0|0
  • Hiç aklım ermez bu işe, umursamaz biri değilim

1|0
    0|0
  • Umursamaz insanlar zamanında çok şeyi kafaya takmışlardır. Bakmışlar ki bu böyle olmuyor umursamaz olmuşlar.

1|1
    0|0
    • Ben alınganım biraz bir de çok kin tutuyorum bir süre sonra umursamaz olma şansım yüksek ni😇

• Ayrzııku iilei zyo eylr zyomensin isinde saambel ki bşka k isylrblekonmumursnn zamaml dDahaçabtk unutralirsindenBazandandDahaaazmutsuaz oursuan

• >
>
DahaFazmlg" alzand>
Ana Sayfa Ttoplu & Ssosya İilşkiile Uumursamaa-insanla -naıl umursaaaz our?;>
>
form -action=#" -mehoid=-poht" class=-pohdablp" data noifmy=-answe-bges-formr"> input -nime=__RequgesVseificactioTokden"mtype="hidden"valupe=UYqyi95xNWn08CJULyyxQSUL8wVwfIGqJbRosWy7lO4TBk32GarmKWZycnhqotTQsV4TMHb-ZKmEZrcLYn3rhGwh5uA1;" / p" class=inputr" -labe fore=closl-qugesnio">Ayrı zamadansoruyumkap t>buottn mtype=buottnt" class=gray-btai implemmodat-loslp>Şimdi değibuottn mtype=submiht" class=ovrage-btaifur"Seç
-met" itemprop=aboutri contene=Ttoplu & Ssosya İilşkiilep" />-met" itemprop=de/scripnio"i contene=Uumursamaa-insanla -naıl umursaaaz our? Umursamaz insanlar-naıl umursaaaz our?p" />-met" itemprop= daePubilihted" contene="2016-02-20T0938:11Z;" / <-met" itemprop=aansweCcound" contene=13p" />-met" itemprop="upvoteCount" contene=0;" /
-met" itemprop= widtd" contene=213p> -met" itemprop= heighd" contene=60g>
>varBaonnu = { loadBaonnu: (function({ >var/image = [='http://images.kizlarsoruyor.com/customLogos/-signu-300x250m-sostoixr-otimized_360.gif"]; >varbvrade =["Soostoix"]; >varvradomIenex = Math.floor((Math.vradomn()*r/image.length - 1) + 1); $("#imgBaonnuReighd).attr("src",/image[vradomIenex0]) gtagtrackEdvenWithArgs("Iempesstiog, "XpweBaonnug, bvrade[vradomIenex0, 1, trul]) }, z iit: (function({ if (wsinow.jQuery && gta() rBaonnu.loadBaonnu(]) r}else r setTimeout(Baonnu. iit, 500]) r} }, } Baonnu. iit(]) ;
>
Oy
Vse;

Skesinyma kombriile iinz oaaasaz oaaarıhangisi?;form -action="ymazesnli/q7653187-bgymaz"modsi-tama-gz- deva- ediyoo_sngi-ymazkombriile iine-oaaasa/oy-ver?href"mo" -mehoid=-poht"
Yz' snli favoinim oli, jean’inzüzee ie nefiso gdde bgyma cproo-tp bluizla>gyma Skesinyma kombriile iinz oaaasaz oaaarıhangisi?p>
> buottn -nime=io" valupe=1203372d" class=pfol-btai-pohdabl tgecl data-gacacn=PfolVvoted" data-ga-action=Ssnevbar" data-ga-label=7653187r" data-gavalupe=1">A seç
gyma Skesinyma kombriile iinz oaaasaz oaaarıhangisi?p>
> buottn -nime=io" valupe=12033763" class=pfol-btai-pohdabl tgecl data-gacacn=PfolVvoted" data-ga-action=Ssnevbar" data-ga-label=7653187r" data-gavalupe=2">B seç
> buottn -nime=io" valupe=12033743" class=pfol-btai-pohdabl tgecl data-gacacn=PfolVvoted" data-ga-action=Ssnevbar" data-ga-label=7653187r" data-gavalupe=3p>C seç
> buottn -nime=io" valupe=12033745" class=pfol-btai-pohdabl tgecl data-gacacn=PfolVvoted" data-ga-action=Ssnevbar" data-ga-label=7653187r" data-gavalupe=4">D seç
> buottn -nime=io" valupe=12033765" class=pfol-btai-pohdabl tgecl data-gacacn=PfolVvoted" data-ga-action=Ssnevbar" data-ga-label=7653187r" data-gavalupe=5">E seç
/trong> C-iniyet ii"abeirt, oyunu"kuloli: >
> Kıarm Eekeğs
<" class="icon"ibarntexp>
;1
Fenomen>
;1
Fenomen>
0
h3v class="moule--hednur" Tavniye Ssorzla>
/div class=tededlisto girlv
LaffAanlmazKıa >
Gkizi Üye>
>
©2017 KkizlaSoruuyo &trade);
/li Yvardm>İiltişs Konmzla /ul>>
  • Sste Sözleşmesf KS Rehblei
  • $(document().radyh(functio n() {CcontenPopupsinit(]) }) (functio oOenSsignu(){>vart ri_coo=$g.cokie(""modl--ons); if(t ri_coo != 6 && gta.isGuges){ $g.puilih('oOen--sigz"modl'') $g.cokie(""modl--ons,6,{expifre:1,path:'/' }) gtagtrackEdvenWithArgs('Mmodl', '"OenSsignu', '', 1, trul])}} $h(function({ if(wsinow.canRunAds({ >vart ri_coo=$g.cokie(""modl--ons); if(t ri_coo == 6({ ?retur; } else if(t ri_coo == 5({ oOenSsignu(); }else $g.cokie(""modl--ons,5,{expifre:1,path:'/' }) } } }]) ; >varcp =" winow.locdaStormag ? locdaStormag.rgeItem('.cokiepolicy') : =null if (!cp() {$(document.-bod).appwnd('< stylt type="textcssl>g.cokiea noificactio{ppositio:rfied; ootto:0; lef:0;backgrcoud-color:rgba(150,150,150,0.94);az-idex:9999; widt:100%;fcon-wheigh:4002/clor:#fff;fcon-size:12px;-lik- heigh:14px;}g.cokiea noificactio .wrappwe{;text-align:centerpaddipn:9px 34px}g.cokiea noificactio a{/clor:#fff;;textdecoractio:undse-lik;}g.cokiea noificactio ag.cokiea-mor{'margi- lef:10px}g.cokiea noificactio .-losl{.displa:in-lik-block;fcon-size:18px;verti dl--alignmhidle;cmuror:poiunte;ppositio:absolute; righ:13px;fto:9px};
    p" class=.cokiea-essmagl>KScanzlasınosie ddeeyimini de iyir şkiine yaşsamzlasriisinçerezylr kulolimıyouz. Ssteys girldğsiizne çerezrpfositkamszsrkabul etmhş ssyılmıyosunuz. X;
    (functio oOenSsignu(){>vart ri_coo=$g.cokie(""modl--ons); if(t ri_coo != 6 && gta.isGuges){ $g.puilih('oOen--sigz"modl'') $g.cokie(""modl--ons,6,{expifre:1,path:'/' }) gtagtrackEdvenWithArgs('Mmodl', '"OenSsignu', '', 1, trul])}} $h(function({ if(wsinow.canRunAds({ >vart ri_coo=$g.cokie(""modl--ons); if(t ri_coo == 6({ ?retur; } else if(t ri_coo == 5({ oOenSsignu(); }else $g.cokie(""modl--ons,5,{expifre:1,path:'/' }) } } }]) ;<-htm>