Eğer zamanda geri gitme olanağınız olsaydı 80 li yıllarda mı 90 yıllar da mı yaşamak isterdiniz?

Bazen insanlar içinde bulunduğu yaşam şartlarından hatalarından vb. nedenlerden dolayı zamanda geri gidip orada kalmak isterler siz olsanız hangi zamana gitmek isterdiniz

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 80'li yıllar tam anlamıyla çocukluğum geçtiği dönemler. Benim için altın yıllardı.
    90'lı yıllar ise delikanlı olduğum ve gençliğimi yaşadığım yıllar. En çok eğlendiğim, hayatı keşfettiğim zaman.

Her ikisinin de tadı damağımda kaldı. Belki hayat bu kadar teknolojik değildi, gelişmemiştik, imkanlar kısıtlıydı ama bugünden çok daha güzeldi. Şu an bu satırları yazdığım laptop'umla hemen hemen her işimi yapabiliyorum. Büyük rahatlık belki ama 1980'lerin ortalarında sahip olduğumu game&watch'lar benim için çok daha değerliydi. Misketlerimi unutmuyorum. Legolarımın yeri bambaşkaydı. Oyuncak arabalarım hala bir kutunun içinde saklı vaziyetteler. Atmadım onları. Sık sık 80'lerden, 90'lardan müzikler dinliyorum. O zamanlarda ki dostlukları, arkadaşlıkları özlüyorum.
    Çok sevdiğim bir adam der ki ;

ay ışığında bu düşü gerçekleştirmeye yetecek kadar sihir var mı?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• 80 ler güzel gibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...