Suriyeli mültecinin dediğini okudunuz mu?

Ülkemizde bombalar patlardı aldırmazdık sonra uçaklar saldırmaya başladı demiş. Bizimde şuanki durum aynı bombalar patlıyor ve kimse aldırmıyor siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• ırak ve suriyeye doğdu gidiyoruz ordular tasviye edildi ücretli askerik ile filan şimdide sitemin içini boşatıyolar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bizim sonumuzda öyle olacak zaten ki tanıdık senaryolar bunlar ama bu ak koyunların bunu anlayacağı yok

0|0
    0|0
    • Aciz olmasan laf sokup engellemezsin ezik aciz olan biri varsa oda sensin @Masorberkizmir
      Yav he he sen öyle san öyle bil sen çamur atan falan yok at gözlüğünü çıkar öyle bak bizzat doğuda terör ile çatışan arkadaşlarım var onlardan dinledim senin gibi tv de izlediklerim ile kulaktan dolma konuşmuyorum aciz olan biri varsa oda sensin devletinin yediği nanelerden bir habersin bırak demagoji yapmayıda soruma cevap ver Genelkurmayın orda nasıl terör eylemi oluyor söylermisin milli istihbarat ayakta mı uyuyor... Bana demagoji yapma

• Hepsi sahtekar hepsi hain

0|0
    0|0
  • Suriyelileri alan tayyar hadi yapsn gerekeni

0|1
    0|0
  • uçaklar saldırmaya başlarsa işin rengi değişir bu savaş demektir ki savaş açacak olanlar tarihe biraz baksınlar hezimet olur onlar için

0|0
    0|0
  • Bizde göç ederiz avrupaya :)

0|0
    0|0
  • Sonumuz iyi değil tabi ama su ruslar in gotu basi cok oynuyor hayirlisi olsun zaten bombalra pkk ypg hepsi ayni bokta ruslarin oyunu mu diycem ama yillardr atni teror olatini yasiyoruz ulkemizde ins son olurlar ya

0|0
    0|0
  • Bombalari kendi lideri patlatiyordu umursamadiklari konu buydu dusman degil

0|0
    0|0
    • Bizde?

• @Hell-Boys_- siz uzmansiniz degilmi s... gidin ulkeden o zaman rte

• @Hell-Boys_- gevsek seref yoksunu insan musvettesi acizlik akiyor sana bordo klavyeli terorist

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...