Zehirli ve cok tehlikeli amazon akrabalariyla nasil mücadele ediyorsunuz?

Zehirli ve cok tehlikeli amazon akrabalariyla nasil mücadele ediyorsunuz?

kin ve nefretle beslenen koca karılar onlarin sümsük eşleri ve bu eşlerden yaptiklari çocuklariyla amazon ormanlarinin derinliklerinde yaşayan akraba denilen tbu türler genelde topluluk halinde yaşarlar birbirlerini sevmez iyiliğini istemez arkasindan sürekli dedikodu yaparlar ama birbirlerinin yüzüne gülerler orta yaşlı bir akraba günde 560 dedikodu 234 defa kin besleyebilir bu kini cocuklarinada aşilayabilen dişi ve erkek akrabalar nesilden nesile hic azaltmadan taşiyabilir

bu tehlikeli ve bir o kadar zehirli akrabalarla nasil başa çikiyorsunuz?

• bende onların akrabasiyim ve bende onlar kadar zehirliyim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • cokta tın cokta fifi şeyimde bile değiller (burdaki şey pabuçum manasinda kullanilmistir)
    22% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
  • zehirli oklari bedenime saplaninca içimde volkanlar patliyor agizlarina zicmak istiyorum ama susuyorum
    22% (2)50% (1)27% (3)Oy Ver
  • ben çok mulaim içi temiz bir insanim kimin ne dedigine bakmam (hiç birinizin böyle olmadiginiz biliyorum boşuna isaretlemeyin)
    0% (0)50% (1)9% (1)Oy Ver
  • Allah'a havale veya Eft ediyorum
    22% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
  • valla ben bilmem beyim bilir
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • diger (lutfen zahmet edip iki tuşa basıp biseyler yazinda parmaklariniz kas yapsin)
    34% (3)0% (0)28% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben takmayacam esasen kudursun dursun köpekler ama çekirdek ailem benm canım, ailem takınca sıkıntı oluyor... takmak zorunda kalıyorum.

0|0
    0|0
    • havale/Eft yapmayi dene acayip bir rahatlik hissediyorsun

• B+C+D+E+F=Ben.
    G ye tıkladım.

0|0
    0|0
    • o kadar şık mi koydum ben ya

• Hic zehirli boceklerle karsilasmadim

0|0
    0|0
    • bu böcekler çok sinsidir karşilaşmissindir ama gorememişsindir