Neden saygı duyamıyoruz?

Neden saygı duyamıyoruz?
Ben oldukça açık giyinen cumhuriyetçi bir tipim ama ona nazaran Çarşaflı lara saygı duyuyorum ve bir çok arkadaşım var onlarda bana saygı duyuyolar çünkü herkezin kendi bedeni kendi hakları var onlar bize saygı duyuyo en azından çoğu ama biz bu saygıyı onlara tanımıyoruz neden peki hani özgür lük anlayışımız Nerede kaldı herkezin bedeni kendi iradesi vardı. Ve şimdi diyebilirsiniz cinsiyet leri bile örtüden belli olmuyo diye aslında bu da uydurdugumuz bir yalan gayet belli oluyo

Güncellemeler:
Erkekler size bir sorum var bedenini sadece sevdiği adama saklayan biriyle evlenirmiydiniz?
Yani çarşaflılarla

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Valla helal olsun senin gibi düsünen biri hic cikmadi bu sitede. Denk gelmedi. Harbiden helal olsun. Gercek özgürlükcü sensin bence. Haklisin isteyen istedigini giyinebilir. Kapanmak Allahın emriyse isteyen en müthis sekilde kapanabilir. Üstelik kara cahiller bu kapanma seklinin bütün peygamberlerin hanimlarinda ve kizlarinda var oldugunu bilmeyecek kadar zır ve kör cahiller. Seni tebrik ediyorum. Ve ayrica bu örtünmeye dil uzatanlarin müslüman olmadiklarina adin gibi emin olabilirsin. Cünkü müslüman olsalar Allahın peygamberlerinin hanimlarinin giyinisini hor ve hakir gòrmezlerdi. @Soran tekrar tebrik ediyorum günün en anlamli paylasimi olmus bu

0|1
    0|0
    • Detayda sordugun soruya gelince. Tabiki evlenirim. Sokakta karimi gören herkes neden tahrik olsun? Neden seyleri kalksin? Neden karimi arzulasinlar? Neden cocuklarimin anasini yataga atma hayalleri kursunlar? Neden off bacaga bak. Off mala bak. Offf g. öte bak. Off su memelere bak desinler? Neden neden? Tabiki karimi benden baska kimse görmemeli (vücudunu ve vücut hatlarini).
      Allah ta bunu emrediyor zaten kuranda. Sen bakma müslüman kadinlarin islerine gelmedigine...
      Ahirette herkesin isine gelecek herrrrkesin garanti veriyorum :-)

• Asil sana helal olsun kardesim. Acik olup ta gercekten özgürlügün ne oldugunu anlayabilenlerdensin. Bu ülkede özgürlük ne hikmetse sadece aciklara var (zihniyetlere göre) . Lgbtbye özgürlük var saygi da var. Ateiste òzgürlük var saygi da var. Ama ne hikmetse bir tek bu carsaflilara saygi yok özgürlük te yok. Hem de bu milletin saygi duyduklari hep Allaha isyan edenler. Saygi duymadiklari ise hep Allahın emrinde gidenler. Bu milletin cogunun imaninda bir sıkıntı var. Ulan yapmiyosun bari yapana saygi duy...

• :) hsklısın

Erkekler Ne Diyor 25

• Ciplakta gezsen carsaflida gezsen saygim var herkes istedigini giyer ama xarsaflilara okadar cok laf soyleniyoki irana gidin ne demek bu ulkeyi kurtulus savasinda carsafli nineler kurtardi
    Kendine bana saklayan kiza bende kendimi ona saklar evlenirim

1|0
    0|0
  • aferin sana gerçekten keşke tüm cunhuriyetçiler senin gibi olsa, işte o zaman bir yerlere gelebiliriz, Cumhuriyetçilerin %90'ı bunu yobazlık olarak görüyor ama kime ne? kimse kimsenin giyimine karışma hakkına sahip değildir, sanıyorlarki ilericilik kıyafette başı açmakta, halbuki o kadar cahillerki...

1|0
    0|0
  • Hangi erkek istemezki boyle birseyi? Ama hangileri kendi bedenlerini sakliyabiliyor o onemli? Simdi sana sorsalar gozlerini sadece bir kadina sakliyan bir erkekle evlenirmiydiniz diye ne diyebilirsin ki? Yok benim esim olacak kisi benden once baska kadinlarada baksin mi diyeceksin. Ortunmek konusuna gelince bazi medeniyet yoksunu insanlar iste saygi nedir bilmiyor iste.

1|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum. Özgürlük aslında çarşafı da içine alan bir kavram birileri bunu anlamalı.

1|0
    0|0
  • Ben özgürlük ten yanayım herkes istediği gibi giyinsin kimse kimseye karışmasın :)

1|0
    0|0
  • Özgürlükleri yok eden kıyafetler giymek özgürlük değildir. Çarşafta kadınların özgürlüğünü yok eden kıyafettir. Bir insan nasıl kendisini zincire vurup özgür olamayacaksa, aynı şekilde çarşafta özgürlük değil, kadınların özgürlüğüne vurulan prangadır. Bir insanın özgürlüğünü yok eden kıyafetler giymesini sağlamak, ona verilen özgürlük değil, tam tersi özgürlüklerini ellerinden almak demektir.

0|0
    0|0
    • Benim arkadaşlarım çarşafın içinde mutlu ve huzurlular

• Altı üstü bir kıyafet, niye beyninde bu kadar zincir var merak ediyorum :D sen beynini özgür bırak önce

• Kadınları tamamıyla kapatmanın neresi özgürlük, neresi İslamiyet :-D Bir insanın özgürlüğünü yok eden bir kıyafeti giymenin özgürlüğü olamaz. İslamiyet öncesi Tğrk kültürüne baktığımızda, kadınlar giyimlerine dikkat etmesine karşın başları hep açıktı

• Ben deistim sana tamamen mantıksak konudan yaklaşacağım.
    Ben peçe giyenlere karşıyım. Çağdaşlık ve medeniyet gereği çok bağnazca olduğunu düşünüyorum. Zihniyet meselesi tamamen. Onlara bakıp kuduran ve azan binlerce sadist düşünceli herifler de olabilir. Kendi düşünceleri olabilir elbette. Ama ben asla yakıştırmıyorum. Kapalı olablirsin. Evet din gereğini uygularsın. Çarşaf nedir? Şeriatla yönetilmek istiyorum diyenlerin hepsi bu zihniyetlerden çıkıyor. İnsanın söküğü ruhunda olmasın yeterki.

0|1
    0|0
    • Dinde çarşaf zorunluluğu yoktur kardeşim.
      Kişi kendi iredesiyle seçiyor.
      Evet açık olmak caiz değil. Bunu biliyoruz. Çarşaflılarada saygı duyoruz..
      Bu diyolog her iki taraf içinde iyi olmamış çünkü kişinin ölürken yaşadığı hayatı bilemeyiz.
      Biz yapılan ameli eleştirebiliriz. Kişiyi değil.

• @bloodhill haklı olabilirsin. Herkes kendi tercihini yaşar.

• Senin gibi dusunenler cogaldikca inan ulkede herkes daha saygili olacaktir 😉
    ...

1|0
    0|0
  • yazdığın yazıyı okudun mu? kara çarşaflı banada ilginç gelir ama hem saygılıyım diyorsun hem kara cahil diyorsun nasıl çelişki bu? 2 tarafıda anladığını söylüyorsun bir tarafı resmen yerden yere vuruyorsun? bu yüzden zıtlaşma oluyor. biraz akıllı olun rica ediyorum. isteyen istediğini giyer cumhriyetçide olur gericide. bir partili diyor mu açıkları almayalım? siz aklınızı ne zaman kullanırsınız ozaman bir çok şey değişir, bir partili diyor kapalı olmak gericilik bilmem ne diğeri diyor kapalı giyinseydi? kapalı diye cahil, açık diyede o** olmaz kimsenin ne giydiği sizi hiç alakadar etmez edemez. bir mekanda oturuyoruz 3tane kadın arkadaki kadınlar sırf kapalı diye böyle yerlerede gelmeye başladılar diye yüksek sesle konuşuyor hesabınızı ben öderim yeterki siz ve saçma fikirleriz uzak dursun dedim. benim babannem kapalı diye cahil mi oluor? sen açıksın diye çok mu akıllısın? ülkede kaliteli ve ne zaman düşüncelere saygı duyacak insanlar gelir merak konusu.

0|0
    0|0
  • Giyeni sevmem
    Ama saygı duyarım
    .

Çarşaflı ile evlenmem
    Hem Kim hapishane duvarını sever ki. Dimi

Shdbdbdbd

0|0
    0|0
  • 19 yaşında bir çocuksun böyle haberlerin maksatlı olduğunu anlayamayacak kadar ufaksın

0|0
    0|0
    • Güncellemene cevap. Giyim benim için ikinci planda, önemli olan sevilmeye layık birisi olması ve onu sevmem. Yoksa çarşaflıymış dekolteliymiş çok da takılmam yani. Sonuçta kadın benim kölem değil üstünde hükmetme yetkim yok.

• Bilmem neden

1|0
    0|0
  • onlar açıklara sanki çok saygı duyuyorlar da neyse birşey demiyeceğim. ağzımı bozmak istemiyorum yine.

0|0
    0|0
  • Ne zaman saygı duyuyorlar yalan söylüyorsan bile en azından inandırıcılığı olsun. Şeriatla yönetilen ülkelerde açık giyin bakalım saygı duyuyorlar mı...

0|0
    0|0
  • bu soruyu açık ve çarçaşlı diye sorarsak toplumdaki ayrımcılıga bızde katılmıs oluruz. kafa yapısı olarak bakalım şekil yerine. insan insan karışmamalı eğer ki birine zarar vermiyorsa

0|0
    0|0
  • Açık giyinerek cumhuriyetçi kapalı çarşaf giyinerek dinci olunmuyor herkesin kendi aklı takmayın bu kadar bir yerde taşa çarpar durur.

0|0
    0|0
  • Evet haklısın özgürlük herkes için olmalı

0|0
    0|0
  • Bunun cumhuriyetle alakasi yok. Sen giyin bence problem degil

0|0
    0|0
  • saygı olmadan huzur olmaz

0|0
    0|0
  • çarşafın özgürlüğü filan olmaz
    hay ben sizin öğreneceğiniz kemalistliğe

0|0
    0|0
  • Herkez değil herkeS...

Neden evlenmeyelim?
    Öcü mü onlar?

0|0
    0|0
  • Oldukça açık gıyınmekle cumhuriyetçi olunmuyor teşhir seven. oluyor onu bir söyliyim de

0|0
    0|0
  • Afferin. sen olmuşsun

0|0
    0|0
  • Tabi ki de evlenebilirim carsafli birisiyle, hatta mumkunse ondan olsun.

0|0
    0|0
    • Hem cumhuriyetcilik carsaf kapali dusmani mi demek.

Kızlar Ne Diyor 7

• Katılıyorum sana

1|1
    0|0
  • Şu da var ki herkes kapanır, herkes kapatmaz Allah hakkıyla kapanandan razı olsun. Ne yazık ki durum bu

0|1
    0|0
  • Şahsen ben ve ailem koyu cumhuriyetçiyiz ama çarşafli bayanlara saygi duyuyorum karakterlerinide beğeniyorum ama çoğu türbanliyi beğenmiyorun yolda iğrenç bakiyolar açik kadinlara hatta daha dun bir tanesi erkekler gibi dişinin arasindan bir ses cikardi yanimdan gecerken bana bakarak sapikmidir nedir ama carsaflilar oyle degil

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım bende senin gibi gayet açık giyinen biriyim cumhuriyetçiyim türbanlıyada çarşaflıyada saygım var doğru bulup bulmama konusuna gelince pek bir yorum yapmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Haklısın ne diyeyim... TC. artık "bir" olamıyor.. Pardon artık TC. yoktu değil mi? Yeni Türkiye vardı artık.. Solcu, çapulcu, biz siz diye bölenler sağolsun yanan ateşe kömür atıyorlar..

0|0
    0|0
  • Herkes çok saygısız

0|0
    0|0
  • Ben saygı duyuyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...