Çalışmak saçma geliyor?

Ya bana çok saçma geliyor her gün sabahın köründe kalkıp başkalarına büyük miktarda para kazandırmak fakat dana 1.5-2bin tl arası para ödenmesi siz ne diyorsunuz arkadaşlar? Meslek lisesi mezunuyum büro yönetimi sizce ne iş yapmalıyım ne yapmalıyım

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben hiç sevmiyorum ama çalışmak zorundayım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum sistemi öyle bir döşemişler ki zincirlerin dışına çıkamıyosun. Ben sosyalistim. Herkesin emeğinin karşılığını almasını ve tüm insanlık için çalışmasını savunurum. Sermaye odaklarından nefret ederim. Ki zaten din de sosyalizmle bu konuda aynı söyleme sahip.
    'ALLAH rızık (varlık) açısından sizi birbirinize üstün kılmıştır. Nitekim, üstün kılınanlar, emirleri altındakilerle varlıklarını eşit paylaşmazlar. ALLAH'ın nimetini mi reddediyorlar?' Nahl 71. ayet
    Biz ne yazıkki bizzat bu zincirlerden kurtulamıyoruz. Ama ortak mücadele ile gelecek nesiller kurtulabilir. O yüzden mücadele şart.

0|1
    0|0
    • Ya bu internetten kazanma olayları varmış bilgin var mı madem çark hileyle dönüyor bizde dahil olsak?

• Çoğunluğu yalan o işlerin. İstersen deneyebilirsin ama ben vaktini boşa harcama derim. Ben de baktım çünkü zamanında öyle işlere. Bedavaya para yok ne yazık ki :D Çok para kazanmak istiyosan çok para kazanman gerek. Para parayı çeker. Para yoksa para yoktur :D Sistem bu kadar basit.

• Hm ya insan bunları okudukça kafayı yiyor 😎

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kolelik duzeni iste. Cark donmez baska turlu

0|1
    0|0
    • Ya bu internetten kazanma olayları varmış bilgin var mı madem çark hileyle dönüyor bizde dahil olsak?

• katiliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...