Kız arkadaşımla bir türlü anlaşamıyoruz?

2 buçuk yıllık bir birliliğimiz var yaklaşık 7 aydır ilişkiye giriyoruz ama her ilişkiye girmek istediğim de ilk başta istemiyor tartışıyoruz zor ikna oluyor bunu neden yapıyodur sizce?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar kulağa kötü gelsede tecavüz fantazisi olabilir veya gerçekten her seferinde yanlış olduğunu düşünüyordur, bu yüzden istemiyordur ya da her seferinde istemsiz bir korku yaşıyordur.
    Umarım sonunuz evlilik olur da yaptığınız yanlışın vebali kalmaz.

0|0
    0|0
    • Bit ti bile beni başkasıyla aldattı ve göğüsünün üzerine beni aldattığı çocuğun isminin baş harfini yazdı öbür göğüsüne de kendi baş harfini yazıp göğsü görünür bir şekilde attı artı ilişkiye girdi beni aldattığı çocukla. Hemde 1 hafta olmuştu çıkmaya başlayalı bende bitirdim ilişkiyi.

• Evlilikten önce yapınca milletin cinselliğe ne görmüş açlığı oluyor doğal bir sonuç

• Görmemişler gibi bir açlık olucak yanlış yazmışım

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Şu anda kız arkadaşımlı sorular sormayın bence erkekler 😄

0|0
    0|0
  • Pismandir ya da terk edilmekten endise duyuyor olabilir

0|0
    0|0
    • Beni başka biriyle aldattı 1 haftalık çıktığı çocuğa verdi bende bunu anlayamıyorum işte benimle 2 buçuk yıldır çıkıyor evlenecektik 2 sene kalmıştı ilişkiye girmek istediğimde istemiyordu ama yinede giriyorduk defalarca sonra beni biriyle aldattı işte şimdi de yalvarıyor ben barışmıyorum bitirdim işim olmaz öyle bir kızla.

• Anlaşmaya Çalış

0|0
    0|0
  • pişman olmuş olabilir. bir de bırakılmaktan korkuyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...