Erkekler, bir kız sizden başarılı olduğunuz bir konuda yardım istese ne düşünürsünüz, hoşunuza gider mi?

Diyelim ki bilgisayar konusunda çok iyisiniz ve o bunu biliyor sizden bir yardım istedi. Bu hoşunuza gider mi? hisleriniz ne olur?

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• niye hoşuma gitsin ki zamanımı çaldığı için kin beslerim😒

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Başarılı olduğum konularda yardım etmeyi pek etik bulmuyorum, başarısız olduğum bir konuda yardım istemesi beni daha heyecanlandırır ve azimlendirir

1|0
    0|0
  • Normal gider yardım ederim bu kadar. Aynı şekilde bende soru sorcak olduğum zaman ders hakkında çok normal bir şekilde soruyorum, çözüyoruz. Burda önemli olan davranış şekli oturaklı bir muhabbet yaparsan normal şekilde bir birey olarak görüceksin ve muhabbetini edeceksin bunda sıkıntı yok ama bazıları saçmalıyo, sonra sevgilileri onları kıskanıyo haklılar da aslında.

1|0
    0|0
  • Gider.

1|0
    0|0
  • öğretirken çok hevesli değilim açıkçası

bana birşeyler öğretiyorsa hoşuma gider.

ama erkekler genelde tam tersidir.

1|0
    0|0
  • Gider.

1|0
    0|0
  • Neden hosuma gitsin ki sacma

1|0
    0|0
  • insanlık nağmına yardım ederim. bilgisayar masasında bir şeyler yaşamayı düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • bir şey düşünmem.

1|0
    0|0
  • Lan ne olacak gider yardım ederim bir erkek yardım istese de yardım ederim bunda kız erkek diye ayrılacak bir şey yok ki 😂

1|0
    0|0
  • Elimden geleni yapmaya çalışıyorum hissettiğim tek şey yardımcı olma arzusu oluyor

1|0
    0|0
  • İnsan doğasında herzaman taltif edilmeye yer vardır aşırıya gitmemek karşıdaki insanı kullanmamak şartı ile güzel olabilir

1|0
    0|0
  • Cok cok hosuma gide 😊

1|0
    0|0
  • Evettt

1|0
    0|0
  • Erkeği onurize eden şeylerden biridir bu, cevabım evet.

1|0
    0|0
  • Tabiki

1|0
    0|0
  • kız güzelse hoşuma gider sevgilisi yoksa hislerimde iyi olur

1|0
    0|0
  • İnsanlara yardım etmeyi çok severim. Kız, erkek fark etmez yardım ederim her zaman. Bir kız bir konuda yardım istese normal yardım ederim. Pek bir şey düşünmem

0|0
    0|0
  • Gitmez işi düştü zillinin derim.

0|0
    0|0
  • yoo farketmez

1|0
    0|0
  • Ofiste hergün 5-10 kıza yardım ettiğim için bir farklılık hissetmiyorum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...